!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Báječné léto pro psy vol.2
Lidová řemesla a trhy

Báječné léto pro psy vol.2

Kdy 20. květen 2018 12:00 - 19:00
Akce probíha formou marketu, kde se poktávají zástupcí nejrůznějších psích projektů, pejskaři a pejsci. Nechybí doprovodný program a workshopy.
Po loňském vydařeném prvním ročníku Báječného léta pro psy vás zveme na jeho druhou edici. O nečo větší, o něco zábavnější a snad se nám podaří zase o něco více pomoci podpořit opuštěné pejsky.

Veškerá finanční a materiální pomoc, kterou společnými silami vybereme poputuje Nadačnímu fondu NEJEN SRDCEM. Jde o malý market s potřebami, pamlsky a doplňky pro pejsky, kde součastí akce budou také workshopy, kde si budete moci vyrobit třeba vlastní vodítko, diskuze, přednášky, psí salon a v neposlední řadě sbírka materiálních věcí jako jsou deky, hračky, žrádlo, pamlsky apod.

Chtěli bychom touto cestou alespoň trošku zpříjemnit život pejskům, kteří ještě nenalezli svoje nové domovy a zároveň ulehčit finanční situaci doobrovolníkům a dočaskářům, co se o pejsky starají.

Přáli bychom si, aby tato akce byla příjemným setkáním pejsků a jejich páníčků a abychom vybrali co nejvíce finanční a materiální pomoci pro chlupáče.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 5. 2018

Ubytování a restaurace v okolí