Úvod > Kalendář akcí > Báječné léto pro psy vol.2
Lidová řemesla a trhy

Báječné léto pro psy vol.2

Akce probíha formou marketu, kde se poktávají zástupcí nejrůznějších psích projektů, pejskaři a pejsci. Nechybí doprovodný program a workshopy.
Po loňském vydařeném prvním ročníku Báječného léta pro psy vás zveme na jeho druhou edici. O nečo větší, o něco zábavnější a snad se nám podaří zase o něco více pomoci podpořit opuštěné pejsky.

Veškerá finanční a materiální pomoc, kterou společnými silami vybereme poputuje Nadačnímu fondu NEJEN SRDCEM. Jde o malý market s potřebami, pamlsky a doplňky pro pejsky, kde součastí akce budou také workshopy, kde si budete moci vyrobit třeba vlastní vodítko, diskuze, přednášky, psí salon a v neposlední řadě sbírka materiálních věcí jako jsou deky, hračky, žrádlo, pamlsky apod.

Chtěli bychom touto cestou alespoň trošku zpříjemnit život pejskům, kteří ještě nenalezli svoje nové domovy a zároveň ulehčit finanční situaci doobrovolníkům a dočaskářům, co se o pejsky starají.

Přáli bychom si, aby tato akce byla příjemným setkáním pejsků a jejich páníčků a abychom vybrali co nejvíce finanční a materiální pomoci pro chlupáče.
Zobrazit více

Provozovatel

Aport Prague, Nadační fond NEJEN SRDCEM, VNITROBLOCK, Pet Farm Family

Tusarova 791/31, Praha 7
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 605 479 719
Tel.:
+420 731 779 754
Email:
karol.kopacova@gm...
Email:
info@nejensrdcem.cz
GPS:
50,101946 14,449329
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny