Úvod > Kalendář akcí > Pubkvíz pro nezadané 30-44

Pubkvíz pro nezadané 30-44

Kdy 27. únor 2020 18:00 - 21:30 Společenské akce
Chcete si užít týmovou zábavu při soutěži v odpovídání na ztřeštěné i seriózní otázky a poznat přitom zajímavé protějšky? Náš Pubkvíz je jasná volba.
Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Pak už bude následovat samotná vícekolová hra, před kterou proběhne rozdělení do týmů k jednotlivým stolům. To se bude po každém kole a přestávce promíchávat, abyste měli šanci poznat všechny účastníky akce.

Témata otázek budou různá a volit si je budou průběžně soutěžící sami, nepůjde o žádnou tvrdou soutěž pro geniální všeználky, ale spíše zábavnou vědomostní soutěž. Takže pokud víte, jak se jmenují všechny japonské ostrovy, asi vám to zde moc platné nebude. Ale znáte třeba jména některých trpaslíků od Sněhurky?

Po skončení hry proběhne vyhlášení vítězů a může pokračovat dobrovolná nestrukturovaná zábava.

Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 1. 2020