!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Bach for All international music festival
Bach for All international music festival
">
14.7.
28.7.
+ Přidat foto

Bach for All international music festival

Kdy 14. červenec 2017 - 28. červenec 2017 Hudební a divadelní akce
V programu lze najít vybraná oratoria, klavírní skladby nebo varhanní fugy, tak i některé koncerty pro housle, hoboj nebo kantáty pro smíšený sbor. Závěrečným koncertem festivalu bude interpretace Magnificatu D-dur a Velikonočního oratoria v prostorech Chrámu Matky Boží před Týnem.
V Praze se ve dnech 14. až 28. července 2017 uskuteční mezinárodní hudební festival, věnovaný tvorbě Johanna Sebastiana Bacha. Stěžejní i méně významná díla tohoto vrcholného představitele barokní hudby představí renomovaní interpreti z České republiky i zahraničí.

Festival předkládá posluchači program zaměřený jak na interpretaci některých obecně známých skladeb Johanna Sebastiana Bacha, tak na méně známá, avšak stejně závažná díla.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 5. 2017