Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Baby ZOOm 2013 – hlasujte o NEJ mládě v ČR!
Společenské akce

Baby ZOOm 2013 – hlasujte o NEJ mládě v ČR!

Zúčastněte se třetího ročníku hlasování o nejhezčí mládě narozené v rámci Unie zoologických zahrad po celé ČR! První kolo hlasování probíhá do konce 19. dubna prostřednictvím facebookových stránek.
Návštěvníci facebookových stránek některých českých zoologických zahrad si i v tomto roce mohou zvolit NEJ mládě letošního roku prostřednictvím hlasování. Projektu Baby ZOOm 2013 se letos zúčastnilo dvanáct zoologických zahrad sdružených v Unii českých a slovenských zoo: jsou to zoologické zahrady v Brně, Děčíně, Dvoře Králové, Hodoníně, Chomutově, Jihlavě, Libereci, Olomouci, Plzni, Ústí nad Labem, Vyškově a Zlíně – Lešné.

Do 19. dubna můžete z těchto zahrad vybírat mládě, které se utká v celorepublikovém kole. Hlasování bude souběžně probíhat od pátku 12. 4. do pátku 19. 4. 2013 do 14.00 prostřednictvím udílením statusu „To se mi líbí“ u fotografie vybraného mláděte na facebookovém profilu vaší zoo, která je členem Unie českých a slovenských ZOO a jež své mládě do soutěže nominovala. Soutěž má dvě kola (v současnosti od 12. do 19.4. probíhají tzv. regionální nominační kola ve 12 zahradách). Celorepublikové kolo bude probíhat od 29.4. do 8. května 2013. Tři vylosovaní hlasující návštěvníci Facebooku potom získají odměnu.

Slavnostní a oficiální vyhlášení NEJ... mláděte proběhne na akci Bílý slon 2013 (kapucínský klášter ve Fulneku 22. 5.2013), která hodnotí významné počiny a události v životě našich zoologických zahrad.
 

Provozovatel

Unie českých a slovenských zahrad

U trojského zámku 120/3
171 00 Praha 7
Tel.:
+420 567 302 839
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zoo.cz
GPS:
50,116058 14,411393
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Časová náročnost

0,5 hodiny

 
 

Vánoce v Zoo Praha – Od Vánoc po Silvestra

Na vánoční prázdniny si pro vás připravili v pražské zoo sadu komentovaných krmení, při kterých zvířata mimo jiné dostanou ochutnávku z dárků, které jste jim přinesli na Štědrý den. Pro kopytníky nezapomenou přidat neprodané vánoční stromky.
Praha 7, Praha

Džungle, která nespí – večerní provázení skleníkem Fata Morgana

Navštívit tropický deštný prales v noci, to se podaří opravdu jen málokomu. Ve skleníku Fata Morgana tuto možnost máte. Přijďte se projít džunglí, která nespí.
Praha, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Gotharda Praha 6

V kostele na levém bočním oltáři bývá stavěn půvabný betlém Františka Charváta z Kutné Hory.
Praha 6, Praha

Metronome Prague 2023 – hudební festival v Praze

Fanoušci dobré a progresivní muziky si už nyní mohou poznamenat termín, kdy se uskuteční šestý ročník festivalu Metronome. Příští Metronome Prague tedy proběhne, a věříme, že s plnou parádou, 22. – 24. června.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Je vám líto, že si nemůžete na většinu obyvatel zoo sáhnout? V Zoo Praha máte příležitost! A může jít o roztomilé chlupáče nebo obávaná šupinatá či vícenohá zvířata.
Praha 7, Praha

Vyhlídková cesta Zakázanka v pražské Zoo

Stezka nad pražskou Zoo vede od voliéry dravců po rozhlednu Obora. Cestou vás uchvátí netradiční výhledy na Prahu, zajímavá je také geologická expozice přibližující zajímavé prostředí, kterým stezka prochází.
Praha 7, Praha

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den – splňte si svůj dětský sen

Speciální program v Zoo Praha je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam.
Praha, Praha

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Gaston v Zoo Praha

Restaurace Gaston prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Její plocha se významně zvětšila, součástí je také cukrárna a gril.
Praha 7, Praha

Art&Food Zoona

Street Food v prostorách bývalého Trojského pivovaru vhodné pro rodiče s dětmi, cyklisty, bruslaře, ale i pěší, kteří chtějí ochutnat dobré jídlo, lehnout si do naší houpací sítě, zahrát si fotbálek, vypustit děti do koutku a sledovat, jak na odrážedlech nadšeně brázdí areálem.
Praha 7, Praha

Vinotéka sv. Kláry v trojské botanické zahradě

Vinotéku sv. Kláry najdete v areálu Ornamentální zahrady na místě bistra. Kromě vína z vinice sv. Kláry zde čeká hosty i další občerstvení – horké a studené nápoje, sýrové a uzeninové talíře a sezónní obložené chleby.
Praha 7, Praha

Vinice Salabka v Praze Tróji

I v Praze existují vinice a rodí se v nich skvělé víno! Jednu z nich najdete v Praze – Tróji. Historická vinice Salabka má nádhernou polohu, hned vedle pavilonu Fata Morgana Botanické zahrady, odkud je nádherný výhled na pražské panorama přes zeleň trojských stromů.
Praha 7, Praha