!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ilay Bal
Ilay Bal
"> Ilay Bal
19.10.
20.10.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Ilay Bal

  • 19. říjen 2021 19:0020. říjen 2021 1:00
Večer 19. října bude ve znamení hudebních návratů. Turecká zpěvačka Ilay Bal, nyní vystupující pod uměleckým jménem ILÆY, spolupracovala během let s oběma hlavními protagonisty kapely B/Y Organism: Danielem Bulatkinem i Kirillem Yakovlevem. Jedinečná šance vidět je opět společně na jedné stage!
Večer 19. října bude ve znamení hudebních návratů. Turecká zpěvačka Ilay Bal, nyní vystupující pod uměleckým jménem ILÆY, spolupracovala během let s oběma hlavními protagonisty kapely B/Y Organism – Danielem Bulatkinem i Kirillem Yakovlevem – nezávisle na sobě. Jejich hudební cesty se rozešly – ILÆY zahájila svou sólovou dráhu, zatímco Daniel a Kirill založili společný projekt. Nyní se tyto dvě umělecké entity potkají poprvé po letech na pódiu, a kdo ví – třeba překvapí i společným vystoupením.
Více na: https://www.ilaey.com/

B/Y Organism
DANIEL BULATKIN – hammond, piano & syntezátory
KIRILL YAKOVLEV – kytary, balalajka & duduk
PETR NOHAVICA / UTSI ZIMRING (IL) – bicí & perkuse

B/Y Organism usiluje o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů za použitím klavíru i varhan; kytary, duduku i balalajky; bicích, perkusí i elektroniky. Inspirováni world music, americanou, ambientem a bluesovou a jazzovou tradicí, Organism představuje novou syntézu žánrů a zvuků ve formátu varhanního tria. Jejich debutové album "The New Beginning" vyšlo v červenci 2020 pod hlavičkou prestižního rakouského vydavatelství Alessa Records a sklízí mimořádně kladné recenze z celého světa.


 
Zobrazit více

Provozovatel

Džungle BKAO

Stromovka
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 704 609 049
Email:
pr@18600.cz
GPS:
50,110060 14,424220
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:Vstupné na místě.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí