Úvod > Kalendář akcí > Autoturistická orientační soutěž pro rodiče a děti

Autoturistická orientační soutěž pro rodiče a děti

Kdy 14. září 2019 12:30 - 18:30 Sportovní akce
Tradiční setkání přátel autoturistiky, sportovního vyžití, přírody a společenské zábavy. Nabízí program dětem i dospělým různých věkových kategorií a je tak zajímavou formou rodinné relaxace. Přispívá k poznání Kopidlna a jeho okolí.
Jede se podle psaného a šipkového itineráře v okolí Kopidlna. Délka tratě přibližně 30 km, průměrná rychlost nepřesáhne 30 km/hod. Start a cíl je v areálu Auto klubu. Po dojezdu budete plnit POMZ, a zábavné úkoly, jako hod míčem na koš, hod kroužky, házení šipek, lovení rybiček apod.

Zúčastnit se mohou všichni, kdo vlastní platný řidičský průkaz a osobní posádky není omezen. Úkoly bude plnit vždy řidič a dítě ve věku do 15 let.

Prvních pět posádek obdrží pohár a ceny, všechny posádky obdrží drobné upomínkové předměty a diplom. Každá posádka dostane dva špekáčky na opékání.

Vklad je pro posádku 100,- Kč.

Náklady spojené s účastí si hradí každý účastník sám. Zavazuje se také k tomu, že uhradí škody způsobené jím třetí osobě nebo pořadateli. Vybavení účastníků doporučujeme psací potřeby, sportovní oděv, pevnou podložku (A4), a dobrou náladu.
Hodnocení se provádí pomocí trestných bodů jednotným způsobem. Hodnotí se jednotlivé posádky.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 6. 2019