Úvod > Kalendář akcí > Autorská výstava obrazů Petry Rezkové v knihovně Chrášťany
Výstavy

Autorská výstava obrazů Petry Rezkové v knihovně Chrášťany

Kdy 16. červen 2021 15:0031. srpen 2021 17:00
V knihovně Chrášťany probíhá od 16.6. 2021 do 31.8. 2021 autorská výstava obrazů Petry Rezkové.
O výtvarnici: 
Umění, je od jak živa kouzlem a způsobem jakým umělec může vyjádřit své pocity a zároveň otevřít okno do jehož duše .Tak i pro mne je to nezapomenutelným okamžik jak vyjádřit své pocity a zároveň přinést celému světu radost a blažený pocit .

Mým záměrem je malovat obrazy ,které otevírají srdce božskému nitru ,pouze malým množstvím detailů ,které zaujmou diváka k hlubšímu prozření toho co se za celkem skrývá  .Chci aby mé umění chytilo lidi za srdce ,aby jim sdělilo ...jak hluboké a něžné jsou ,mé pocity .Právě proto maluji nejčastěji přírodní krajinomalby a především oblohu a její neopakovatelné zbarvení , stejně tak miluji když při slunečním západu , slunce odráží své paprsky na okolní přírodu .Paleta přírody je totiž tak obrovská , tak nepřekonatelná,tak nádherná  v každičkém ročním období .
Když vidím tu krásu  , všechny ty barvy na mě křičí každým dnem čím dál více ,vypínám svou hlavu aby 
 mě ta krása mohla zcela pohltit a já se pak ocitám ve svém hlubokém nitru . Můj styl se neustále vyvíjí ,ale přesto je mým cílem nepolevit a dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi impresionismem a realismem . Maluji nejčastěji technikou Akryl ,ale ráda bych pokročila do malby olejovými barvami .
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovarský dvůr Lipan

Pivovarský dvůr Lipan

Dražíč, Jižní Čechy
Camping Prima Koloděje nad Lužnicí

Camping Prima Koloděje nad Lužnicí

Týn nad Vltavou, Jižní Čechy
Pivovar v Bechyni

Pivovar v Bechyni

Bechyně, Jižní Čechy