Úvod > Kalendář akcí > Audio Zoo Festival 2022
Audio Zoo Festival 2022
">
17.6.
19.6.
Přidat foto
Festivaly

Audio Zoo Festival 2022

Do samého srdce metropole dorazil nový unikátní festival! Představujeme ti Audio Zoo – festival, který propojuje taneční a elektronickou hudbu.
Otevřete klece a vypusťte Audio Zoo! Nový pražský festival nabídne v červnu  spojení mnoha žánrů hudby elektronického spektra. Za víkendovým festivalem stojí organizační tím festivalu Let It Roll, který pro tuto příležitost spojí síly s klubem ROXY, Cube Events, Devastatorem nebo Smackem. První ročník nabídne vstup zdarma a představí čtyři venkovní a vnitřní stage s více než osmdesáti zahraničními i českými umělci.

Audio Zoo si klade za cíl spojení fanoušků mnoha žánrů elektronické hudby. Jednotlivé styly budou rozprostřeny na indoor i outdoor pódia. Hlavní stage bude po celé dva dny ve znamení headlinerů napříč žánrovým spektrem. První žánrová stage poskytne na jednu noc zázemí vyznavačům rychlejších a tvrdších stylů v podobě Devastator programu zaměřeného na hardcore a hardstyles. Druhý den zde převezme štafetu v tempu drum and bassu Let It Roll. Do tónů techna zabalí třetí stage nejdříve projekt Cube, který pak v sobotu v podobném žánrovém zaměření na techno a house vystřídá Roxy. Ze čtvrté stage bude pak oba dny znít grime, rap a hip hop v pod záštitou Smacka.

Návštěvníky čeká pravá hudební divočina a volnost za hranicemi stereotypu, obojí pod širým nebem i v halových prostorách. Tohle Praha ještě nezažila!

Provozovatel

Výstaviště Praha

Výstaviště 67
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 702 128 232
Email:
info@prahaexpo.cz
WWW:
https://www.vysta...
GPS:
50,104616 14,430563
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Časová náročnost

4,0 hodiny