Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Areál Barochov – zahajovací víkend nové sezóny
Areál Barochov
Sportovní akce

Areál Barochov – zahajovací víkend nové sezóny

Otevření sezóny 2015 outdoorového areálu 30 km od Prahy. Připraven je pestrý program na celý víkend s mnoha aktivitami, soutěžemi a zvýhodněným vstupným.
Chcete si vychutnat víkend se vším všudy? Aktivity, ubytování, grilování a jako bonus večerní hra Battlefield Live! přímo v zahradách areálu. Po aktivním dni vás čeká relax s grilováním. Odpočinek dopřejí krásné pokoje penzionu, pro méně náročné je připravena turistická ubytovna. Máte rádi hvězdy nad hlavou? Vezměte stan, oddělená část zahrady s ohništěm je k dispozici.

Pestrý program na sobotu 11. a neděli 12. dubna nabízí soutěž v lanovém centru i na Battlefieldu, projížďky na koních a grilování. Připraveno je celodenní a zvýhodněné vstupné na jednotlivé aktivity.

Provozovatel

Areál Barochov

Barochov 7
251 67 Pyšely
Tel.:
+420 721 110 000
Email:
info@arealbarocho...
GPS:
49,876784 14,677139
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Tipy na výlet:
Pyšely a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Ceny dle jednotlivých aktivit. Viz arealbarochov.cz

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Adventní benefiční koncert pro Hospic Dobrého Pastýře

Zavřete oči a představte si to....
Čerčany, Středočeský kraj

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka ve spolupráci s Kamenickým smíšeným sborem uvede ve velkém sále Kulturního centra v Kamenici Českou mši vánoční „Hej, Mistře!“ Jakuba Jana Ryby.
Kamenice, Středočeský kraj

Meteorický roj Geminidy

Prosincové Geminidy patří k nejaktivnějším meteorickým rojům v roce. Adiant Geminid se nachází východně od dvou nejjasnějších hvězd souhvězdí Blíženců, hvězd Castor a Pollux.
Ondřejov, Středočeský kraj

Silvestrovské plavání otužilců

Silvestrovské plavání otužilců – Náklí.
Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj

Sázava-tour, řeka Sázava na kanoi nebo raftu s pádlem v ruce

Prožijte týden, víkend či snad jen pouhý jeden den na úžasné řece s půjčovnou lodí Sázava-tour. Zapůjčíme vám veškeré potřebné vybavení pro splutí jedné z nejkrásnějších českých řek – řeky Sázavy.
Pyšely, Středočeský kraj

Loreta Golf Club Pyšely

Loreta Golf Pyšely představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí.
Pyšely, Středočeský kraj

Muzeum na zámku Vysoká Lhota v Čerčanech u Benešova

Zámeček Vysoká Lhota nabízí prohlídky muzea kočárů a povozů, sedel a postrojů, kterých je zde okolo 500 kusů a poznáte zde postroje a sedla z mnoha známých filmů, jako Juráškovo sedlo z pohádky Tři oříšky pro Popelku a mnoho dalších.
Čerčany, Středočeský kraj

Botanická zahrada v Dubinách

Sbírka dosáhla takového rozsahu, že byla zahradapřijata do Unie botanických zahrad české republiky. Je zde největší sbírka rodu Cedrus a Sequoiadendron v ČR a více jak 600 taxonů ostatních rostlin.
Velké Popovice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Marmelády Šafránka

Svou celoživotní lásku k přírodě a venkovu se Romana Šafránková snažila přetvořit do reality, tak aby přinášela radost nejen jí a jejím nejbližším, ale i dalším lidem.
Čerčany, Středočeský kraj

Harmony resort Javorník

Rodinný penzion se nachází uprostřed přírody v Ladově kraji v obci Javorník, blízko řeky Sázavy. Toužíte-li si zasportovat či jen odpočinout od neduhů dnešní doby, přijít na jiné myšlenky a harmonizovat své tělo, jste na správném místě.
Čtyřkoly, Středočeský kraj

Hotel Sen Senohraby – relaxace v zámeckém stylu

Hotel Sen je místem, kde prožijete pohodovou dovolenou, relaxační víkend, romantickou noc, nebo odpočinek po pracovním dni s využitím sportovního a relaxačního centra. Hotel v zámeckém stylu s výhledem do údolí byl vybudován v roce 1996, pouhých 28 km od centra Prahy.
Senohraby, Středočeský kraj

Rodinná farma Václav Matoušek – vejce z podestýlky

Rodinná farma Václav Matoušek pěstuje zemědělské plodiny a prodává vejce od spokojených slepic chovaných na podestýlce, med a chlazené mladé králíky.
Čerčany, Středočeský kraj