!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Aqualand Moravia - Roztančemné léto
Aqualand Moravia - Roztančemné léto
">
15.6.
1.9.
+ Přidat foto

Aqualand Moravia - Roztančemné léto

Kdy 15. červen 2019 - 1. září 2019 Akce pro děti
Užijte si jedinečné okamžiky s rodinou či přáteli v unikátním aquaparku, který nemá v ČR obdoby! Léto plné dobrodružství, zábavy, tobogánů, ale také tance a hudby je tady.

Letos chystáme Roztančené léto, tak neváhejte a přijďte si ho parádně užít. Léto startujeme 15.června Openingem s Rádiem Impuls a bavit se můžete až do 1. září. Aqualand Moravia letos slaví 6. narozeniny. A aby byla šestka symbolická po celé léto, mají nově děti mladší 6 let vstup do Aqualandu zdarma! Tak nepropásněte příležitost, vezměte děti a užijte si den plný zážitků. Vstupenky můžete samozřejmě zakoupit přímo na našich pokladnách nebo na eshopu, kde jsme letos poprvé spustili letní předprodej vstupenek.

Zažijte nekončící adrenalin a zábavu na našich atrakcích. Během léta se můžete těšit na 20 tobogánů a skluzavek a 12 bazénů.  Na své si určitě přijdou malí i velcí, milovníci relaxu i dobrodružství. V provozu bude například oblíbené vlnobití, dětský Baby Lake pool a také naše adrenalinové unikáty, kolosální Abyss a Boomerango.

Léto u nás ale znamená i spoustu doprovodného programu. Stejně jako každý rok se můžete o letních prázdninách těšit na každodenní animační program. Naši animátoři pilně trénují aquagym, aquaaerobic, aquazumbu a další pohybové aktivity a chystají pro vás spoustu soutěží o zajímavé ceny. A jak už jsme zmínili, celé léto bude v tanečním duchu. Budeme se vlnit v rytmu latina, tepat v disko stylu, vyzkoušíme street dance nebo třeba orientální tance, aby si na své přišel každý. Každý prázdninový víkend pro vás budou připraveni lektoři tance, kteří se vám budou věnovat, abyste zdokonalili své taneční kroky. Jakmile potrénujete, můžete se zúčastnit taneční soutěže.

Celý popis
Naposledy změněno: 16. 6. 2019

Ubytování a restaurace v okolí