Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Aqualand Moravia – Roztančemné léto
Akce pro děti

Aqualand Moravia – Roztančemné léto

Užijte si jedinečné okamžiky s rodinou či přáteli v unikátním aquaparku, který nemá v ČR obdoby! Léto plné dobrodružství, zábavy, tobogánů, ale také tance a hudby je tady.

Letos chystáme Roztančené léto, tak neváhejte a přijďte si ho parádně užít. Léto startujeme 15.června Openingem s Rádiem Impuls a bavit se můžete až do 1. září. Aqualand Moravia letos slaví 6. narozeniny. A aby byla šestka symbolická po celé léto, mají nově děti mladší 6 let vstup do Aqualandu zdarma! Tak nepropásněte příležitost, vezměte děti a užijte si den plný zážitků. Vstupenky můžete samozřejmě zakoupit přímo na našich pokladnách nebo na eshopu, kde jsme letos poprvé spustili letní předprodej vstupenek.

Zažijte nekončící adrenalin a zábavu na našich atrakcích. Během léta se můžete těšit na 20 tobogánů a skluzavek a 12 bazénů.  Na své si určitě přijdou malí i velcí, milovníci relaxu i dobrodružství. V provozu bude například oblíbené vlnobití, dětský Baby Lake pool a také naše adrenalinové unikáty, kolosální Abyss a Boomerango.

Léto u nás ale znamená i spoustu doprovodného programu. Stejně jako každý rok se můžete o letních prázdninách těšit na každodenní animační program. Naši animátoři pilně trénují aquagym, aquaaerobic, aquazumbu a další pohybové aktivity a chystají pro vás spoustu soutěží o zajímavé ceny. A jak už jsme zmínili, celé léto bude v tanečním duchu. Budeme se vlnit v rytmu latina, tepat v disko stylu, vyzkoušíme street dance nebo třeba orientální tance, aby si na své přišel každý. Každý prázdninový víkend pro vás budou připraveni lektoři tance, kteří se vám budou věnovat, abyste zdokonalili své taneční kroky. Jakmile potrénujete, můžete se zúčastnit taneční soutěže.

Provozovatel

Aqualand Moravia

110 E
691 22 Pasohlávky
Tel.:
+420 730 890 164
GPS:
48,904046 16,540285
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Euro Bike Fest 2023

Další ročník největšího československého motofestivalu pro motorkáře i nemotorkáře z celého světa!
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Otevřené sklepy Bavory

6. ročník festivalu otevřených sklepů v Bavorech.
Bavory, Jihomoravský kraj

15. drnholecký jarmark

Tradiční jarmark v předvánočním období.
Drnholec, Jihomoravský kraj

Velikonoční výstava vín Drnholec

Již tradiční výstava vín konaná na velikonoční sobotu v novém kulturním domě.
Drnholec, Jihomoravský kraj

Wellness Pálava v Aqualandu Moravia

Pálava Wellness v Aqualandu Moravia je plné vychytávek, které vám zaručí jedinečné wellness zážitky. Mezi nimi je například jeskyně, ve které sněží, nebo panoramatická sauna s výhledem na Pálavu a Novomlýnská jezera.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Kostel sv. Anny v Pasohlávkách

Původně zde stávala kaple Sv. Ducha, která byla v roce 1672 přestavěna a zasvěcena sv. Anně. Do dnešní podoby byl kostel přestavěn roku 1811 a v roce 1818 byla přistavěna věž. Věžka "sanktuska" nad východním štítem lodi byla postavena v roce 1892.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Pasohlávky – rekreační centrum na Novomlýnských nádržích

Na území především rekreační obce a v jejím blízkém okolí najdeme penziony, rekreační střediska a kempy. Pasohlávky jsou vyhledávaným cílem především letní rekreace s možností koupání v přehradě i pobřežních jezerech. V jihovýchodní části obce a na břehu vodní nádrže je Jacht klub. Od západního a východního okraje obce se rozprostírají rozlehlé ovocné sady.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Archeologická výstava Římané na Mušově

Archeologická výstava v ATC Merkur Pasohlávky je věnována především nálezům, které zde zanechala ve 2. století n. l. X. římská legie.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Aqualand Inn – jen pár kroků od Aqualandu Moravia

Dopřejte si nekonečný relax v nově otevřeném hotelovém komplexu Aqualand Inn, který se nachází v těsné blízkosti největšího aquaparku v České republice – Aqualandu Moravia. Svým hostům hotel nabízí neomezený volný vstup do aquaparku a ubytování se snídaní za velice výhodnou cenu.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Penzion sv. Anny v Pasohlávkách

Penzion se nachází v atraktivní rekreační oblasti Novomlýnských nádrží v centru vinařské obce Pasohlávky. Penzion spadá pod Brněnské biskupství. Penzion se nachází v budově fary vedle kostela sv. Anny.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky u Nových Mlýnů

Autokemp Merkur Pasohlávky na horní Novomlýnské nádrži je jedním z největších kempů v ČR. Kemp je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, školy i jednotlivce.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Penzion Pastuška v Brodu nad Dyjí

Penzion Pastuška je nově zrekonstruované stavení v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí v blízkosti vodní nádrže Nové mlýny ve vinařské oblasti Pálava, které je vám k dispozici k ubytování.
Brod nad Dyjí, Jihomoravský kraj