Úvod > Kalendář akcí > Otevření nové solné místnosti v Aqualand Moravia

Otevření nové solné místnosti v Aqualand Moravia

Kdy 7. prosinec 2018 - 9. prosinec 2018 Akce pro děti
Aqualand Moravia znovu rozšiřuje nabídku wellness služeb. V prosinci otevře návštěvníkům zcela novou solnou místnost, kde pocítí blahodárné účinky haloterapie. Kromě nové doplatkové části nabídne Aqualand v budoucnu i dětskou odpočívárnu.
Po nedávných investicích do rekonstrukce wellness centra Forum Romanum je solná místnost dalším krokem vedení aquaparku k posílení nabídky relaxačních služeb a procedur. Solná místnost je umístěna v bazénové hale, jednorázový dvacetiminutový vstup do místnosti stojí 49 korun na osobu, kapacita je maximálně 20 lidí. Doporučená délka pobytu v solné kabině je deset minut, následovat by měl zhruba stejně dlouhý odpočinek. Po uplynutí této doby má pak každý návštěvník pět minut na opuštění zóny.

Účinky haloterapie mohou vyzkoušet též děti. Doporučená věková hranice pro návštěvu solné kabiny je 6 let. Pro mladší návštěvníky připravuje Aqualand speciální prostory. V rámci projektu vznikne prohřívárna pro děti předškolního věku a miminka. Prostor bude doplněn o panoramatické tapety s pohádkovým motivem, 3D dekorace či pohodlné sedací pytle. Chybět nebude ani koutek pro matky s kojenci, který poskytne soukromí pro kojení. K dispozici bude zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 11. 2018
26.10.
28.10.
Výlov rybníka Vrkoče

Výlov rybníka Vrkoče

Ivaň, Jižní Morava
7.12.
13. Drnholecký jarmark

13. Drnholecký jarmark

Drnholec, Jižní Morava
27.12.
Košt mladých vín v Drnholci

Košt mladých vín v Drnholci

Drnholec, Jižní Morava
18.10.
Slavnostní křest CD

Slavnostní křest CD

Dolní Dunajovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí