Úvod > Kalendář akcí > Antik salon Mánes
Antik salon Mánes
">
7.10.
9.10.
Přidat foto
Antik salon Mánes přináší návštěvníkům bohatou nabídku exkluzivních starožitností jako jsou šperky, porcelán, keramika, sklo, mince, obrazy, drobný nábytek a doplňky a další sběratelské artefakty.
 
Přehlídka exponátů bude skutečně široká a vystavovatelé představí to nejlepší a nejžádanější zboží.
Veletrh přichází s nabídkou, která osloví milovníky a sběratele starožitností, je inspirací pro drobný i luxusní dárek a v neposlední řadě příležitostí pro bezpečnou investici. Starožitnosti jsou skvělou a léty ověřenou finanční investicí, která nepodléhá výkyvům. Peníze do nich vložené se vrací dvojnásob, kdy po letech věrné služby je lze se ziskem prodat.
 
Program doplní mimo jiné bezplatné odborné poradenství, zajímavosti z oboru a v neposlední řadě možnost návštěvy kavárny, jejíž strop vyzdobil Emil Filla a kde se nachází legendární klavírní křídlo, na které v Mánesu ve 30. letech hrával slavný skladatel a člen Osvobozeného divadla Jaroslav Ježek.

Velkorysé výstavní prostory nad Vltavou s neopakovatelným výhledem na Pražský hrad a Národní divadlo jsou od svého vzniku jedním z nejvýznamnějších center kulturního a společenského života.
 
Funkcionalistická budova architekta Otakara Novotného z roku 1930, která byla zbudována pro Spolek výtvarných umělců Mánes, prošla v letech 2013 – 2014 rozsáhlou rekonstrukcí.
 
Generálním partnerem Antik salon Mánes je tradiční aukční dům Obrazy v aukci s.r.o.