!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ani Lorak: The Best
Hudební a divadelní akce

Ani Lorak: The Best

  • 4. prosinec 2021
Již dnes si mohou obyvatelé Prahy užít nový a velmi speciální koncertní program Ani Lorak. Tato zpěvačka je jednou z nejslavnějších a žádaných moderních scén a její představení vždy zanechávají jasné pozitivní emoce.
Upřímná láska zpěvačky k jejímu publiku se projevuje v každé skladbě a minutě představení. V kombinaci s krásným hlasem a vysoce kvalitní hudbou to vysvětluje, proč každé představení Ani Loraka shromažďuje celou místnost.

Název koncertního programu „The Best“ nebyl vybrán náhodou. Zpěvačka uvede své nejlepší hity a písně milované fanoušky. Ale kromě známých skladeb Ani Lorak potěší hosty novými hity z alba “Behind a Dream”, které vyšlo nedávno.

Silný a jasný hlas Ani Loraka nenechá nikoho lhostejným a texty a hudba zanechají v srdcích pouze pozitivní emoce a pocit magie.

Nadcházející show slibuje, že bude opravdu okouzlující. Diváci čekají na vysoce kvalitní hudbu a živý zvuk, okouzlující hlas a krásu zpěváka, na světlé kostýmy a originální choreografické představení!
Zobrazit více

Provozovatel

Fórum Karlín

Pernerova 51
186 00 Praha 8
Tel.:
+420 702 203 359
Email:
info@forumkarlin.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.forum...
GPS:
50,091476 14,455011
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 8
 

Časová náročnost

3,0 hodiny