!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Anežka LIVE! 2019
Anežka LIVE! 2019
"> ">
24.5.
8.9.
+ Přidat foto

Anežka LIVE! 2019

Kdy 24. květen 2019 18:00 - 8. září 2019 Výstavy
Anežský klášter ožívá létem! Tři měsíce plné umění, hudby, filmu, divadla, workshopů i netradičních sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie.
Rozmanitý program třetí letní sezóny Anežka LIVE! otevírá revitalizované zahrady nejstarší budovy Národní galerie Praha, Kláštera sv. Anežky České.

Téměř každý den zahrady ožívají komentovanými procházkami, oblíbenými lekcemi jógy, programy pro děti, koncerty i výtvarnými workshopy.

Program třetí sezóny ANEŽKA LIVE odstartujeme koncertem v zahradách Anežského kláštera v hudební dramaturgii Radio Wave.

Vstup do areálu Anežského kláštera, včetně jeho zahrad se sochařským parkem a prohlídkového okruhu, je celoročně volný – stejně jako celý letní program. 
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2019