Úvod > Kalendář akcí > Andrea Bocelli – koncert v Praze
Andrea Bocelli – koncert v Praze
"> "> ">
17.5.
Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Andrea Bocelli – koncert v Praze

Andrea Bocelli se vrací do pražské O2 areny, kde vystoupí spolu s Českým národním symfonickým orchestrem a vzácnými hosty.
Andrea Bocelli vystupoval za svoji kariéru nejen pro miliony nadšených posluchačů v největších koncertních sálech a operních domech světa, ale také pro papeže, prezidenty i královskou rodinu, a prodal neuvěřitelných 90 milionů nosičů. Bocelli je držitelem mnoha ocenění, mj. Zlatého Globu, neuvěřitelných sedmi Classic Brit Awards a sedmi World Music Awards, šestkrát byl nominován na cenu Grammy a šestkrát na cenu Latin Grammy. Od roku 2010 září jeho hvězda na Hollywoodském chodníku slávy. Přesto zůstává skromným a milým člověkem, který se mimo svoji oslnivou pěveckou kariéru věnuje také nadaci Andrea Bocelli Foundation, jež má za cíl pomáhat sociálně i zdravotně hendikepovaným lidem po celém světě.

Vloni na podzim umělec vydal nové album Sì, intimní sbírku písní, která oslavuje lásku, víru a rodinu. Produkce se ujal legendární Bob Ezrine (Pink Floyd, Lou Reed). Sí je album o srdci a duši, pozitivitě a rodině, melodii a magii.

Po více než miliónu prodaných nosičů po celém světě oznamuje vydavatelství SUGAR MUSIC & DECCA RECORDS vydání diamantové edice alba ´Sí´. Album nese název ‘SI FOREVER: THE DIAMOND EDITION’ a je k dostání od 8. listopadu 2019. Jeho součástí jsou také zbrusu nové duety s Ellie Goulding a Jennifer Garner.

Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu platí i nový termín a není potřeba je vyměňovat.

Provozovatel

Bestsport, a.s.

Českomoravská 2345/17
190 00 Praha 9
WWW:
https://www.o2are...
GPS:
50,103458 14,493867
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Vstupné

Poznámka:925 - 12 525 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí