Hudební a divadelní akce

Alice Cooper

Americký průkopník a kmotr shock rocku předvede věci ze své desky Welcome 2 My Nightmare i své klasické písně a opět v brněnské Kajot Areně poteče falešná krev.
Vzhledem k tomu, že přijede se svou šestadvacátou studiovou deskou, se dá předpokládat, že Alice Cooper přiveze svou klasickou hororovou show. K ní už tradičně patří propriety jako gilotina, elektrické křeslo, živý škrtič hroznýš královský, hektolitry falešné krve a děsuplné líčení.

Právě Alice Cooper na přelomu 60. a 70.let přinesl na koncertní pódia do té doby nevídanou kombinaci horových filmů, garážového rocku a kabaretu. Narodil se 4.února 1948 v americkém Detroitu jako Vincent Damon Furnier a jeho nejnovější deska Welcome 2 My Nightmare vydaná v roce 2011 je je volným pokračováním jeho slavné nahrávky z roku 1975. Hostují mu na ní Rob Zombie nebo Ke$ha a v hitparádě časopisu Billboard vyhoupla až na 22.místo. Stala se tak nejprodávanější Cooperovou deskou od vydání Hey Stoopid v roce 1991.

Cooper a jeho shock rock ovlivnil nespočet umělců – David Bowie se jím údajně inspiroval k vytvoření jeho alter ega Ziggyho Stardusta, pro Kiss, Roba Zombieho či Marilyna Mansona byl předobrazem jejich image. Mezi jeho obdvivatele ale patřili také např. herečka Mae West, surrealistický malíř Salvator Dali, který po shlédnutí jeho koncertu vytvořil hologram Mozek Alice Coopera nebo režisér Noční můry v Elm Street Wes Craven, jenž ho označuje za nevlastního otce Freddyho Kruegera.
 

Provozovatel

Kajot Arena

Křídlovická 911/34
614 00 Brno
Tel.:
+420 515 535 200
Email:
office@kajot.cz
WWW:
www.kajot.cz
WWW:
www.hala-rondo.cz
GPS:
49,185449 16,602053
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Vstupné

Poznámka:690 - 1090 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

V hodině soumraku – interaktivní představení pro děti od 3 let

Představení nabízíme ve dvou časech: 15:00 a 16:30.
Brno, Jihomoravský kraj

Silvestrovský běh – Memoriál Richarda Plcha

Běžecký závod pro všechny, kteří se i poslední den roce chtějí hýbat. Pro nejmenší i pro seniory.
Brno, Jihomoravský kraj

Eyesyes – výstava obrazů Věry Marešové

Výstavu bude tvořit soubor obrazů, který přináší formu “všímavosti” ojediněle doplňující tento prostor.
Brno, Jihomoravský kraj

Vánoční koncert – Tomáš Vaněk a Ivana Vaňková

Muzikálová hvězda Tomáš Vaněk a přední herečka Městského divadla Brno Ivana Vaňková v doprovodu pianistky Kristiny Brachtlové. Dále vystoupí též dětský pěvecký sbor ze ZUŠ Veveří. Betlémský kostel, Brno.
Brno, Jihomoravský kraj

Hala Rondo – multifunkční sportovní a kulturní hala v Brně

Hala Rondo je víceúčelová sportovní hala s ledovým povrchem, kterou můžete nalézt na jihu brněnské městské části Staré Brno. V roce 2010 prošla náročnou modernizací, po které splňuje i ty nejnáročnější požadavky, jež jsou na moderní haly kladené.
Brno, Jihomoravský kraj

Kurzy bruslení v Brně

Všichni příznivci bruslení jsou vítáni v Krasobruslařské hale na ulici Křídlovická v Brně (vedle haly Rondo). TJ Stadion Brno pořádá kurzy bruslení pro děti a dospělé, a to pro všechny stupně pokročilosti.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Relaxační studio Linie v Brně

Relaxační studio Linie nabízí zeštíhlování problémových partií pomocí přístrojové lymfodrenáže, finskou saunu, solnou jeskyni, chemický peeling a další procedury.
Brno, Jihomoravský kraj

Tenisová škola Brno

Zaměřujeme se na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonnostních skupin. Cílem tenisové školy jsou usměvavé děti s dobrými tenisovými základy a přirozenou radostí ze hry.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Courtyard by Marriott Brno

Courtyard by Marriott Brno je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 201 luxusních pokojů včetně jednoho střešního apartmá. Hotel se nachází v areálu Spilberk Office Centre a poskytuje nádherný výhled na historické centrum města.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinárna RockWine v Brně s fragmenty starobylé rotundy

Vinárna Rockwine v jednom prostoru kombinuje obchod s vínem, hudební klub i galerii. Vznikla v místech, kde archeologický průzkum odkryl ojedinělou raně středověkou rotundu z 11. století, a architektonicky zajímavý interiér z dílny arch. Martiny Habiny kruhového půdorysu památky maximálně využívá.
Brno, Jihomoravský kraj

Raw with love – první brněnská raw cukrárna

Raw with Love je brněnská raw/veganská cukrárna. Všechny zákusky jsou také bez lepku a cukru, vyráběné přímo v cukrárně z čersvých surovin a sezonního ovoce v raw a bio kvalitě.
Brno, Jihomoravský kraj

Bistro Ramen v Brně

Vyzkoušejte Ramen v Brně, bistro, které se nachází v těsné blízkosti přestupního uzlu Mendlovo náměstí. Těšit se můžete na výběr ze 4 druhů Ramenů, malých misek s japonskými specialitami a dezert. Samozřejmostí je široká nabídka alko i nealko nápojů a drobný prodej surovin na domácí vaření.
Brno, Jihomoravský kraj