Úvod > Kalendář akcí > Burza rybiček – rybičky, krevety, raci, čolci, akvária a spousta rad akvaristů
Příroda a ekologie

Burza rybiček – rybičky, krevety, raci, čolci, akvária a spousta rad akvaristů

Burza rybiček jsou prodejní trhy akvarijních rybiček, kde máte možnost nakoupit, prodat nebo směnit výpěstky chovatelů jako jsou akvarijní ryby, krevety, šneci, raci, obojživelníci, rostliny, krmivo, dekorace, kořeny a další potřeby pro akvaristiku.
Sháníte akvárium, rybičky, žabičky, krevetky, rostlinky, krmení, techniku, dekorace a cenné rady od chovatelů? Již tuto sobotu od 9:00 na Burza rybiček v Horních Počernicích, bude vše zmíněné.

Ti, co chtějí aby se jim akvárium krásně zelenalo se u nás nudit nebudou. Najdou zde maximálně široký sortiment od plovouček, mechů a řasokoulí přes nejrůznější kobercovky, stonkovky až po mohutné echynodory a anubiasy.

Je libo krevetku nebo šnečka? Tak přesně pro vás jsou u nás k dispozici Sladkovodnikrevetky, u jejich stánku najdete opravdu nepřeberné množství přírodních produktů nejen pro krevetky, ale i obsáhlou nabídku krevetek a šneků.

Ploutví i ploutviček bude k vidění víc než dost, najdete zde široký výběr pancéřníčků, tetřiček, labyrintek, živorodek, parmiček, cihlid a cichlidek. Namátkou například rozsáhlá sbírka L-sumců (L500, L173, L168, L270, L401, L213, L201, L260, L397, LDA07).

Vstupné je 40 korun za každou osobu starší 15-ti let, ZTP a mladší osoby 15 let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let). Pokud jsme Vás přesvědčili, že Burza rybiček stojí za návštěvu, můžete vstupenky zakoupit on-line v předprodeji, zde jsou pro vás připraveny i balíčky vstupenek za zvýhodněné ceny. Vstupné na místě, je možné platit hotově i bezhotovostně například platebními kartami, chytrými telefony nebo hodinkami.

Parkování v areálu nebo okolních ulicích zdarma.

Začínáme již od 9:00 a budeme tady pro vás nejméně do 12:00.

Provozovatel

Burza rybiček

Na chvalské tvrzi 7
Burza rybiček - Stodola
193 00 Praha 20
Tel.:
+420 774 884 383
Email:
poradatele@burzar...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.burza...
GPS:
50,112130 14,597103
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Cena: 40 Kč

Poznámka:Vstupenky je možné zakoupit online nebo přímo na místě.

 

Časová náročnost

1,0 hodina