Úvod > Kalendář akcí > Akva-Tera burza Teraristika Ústí
ještěři
"> ještěři "> ještěři "> terarijní vybavení "> terarijní vybavení "> bezobratlí "> krmný hmyz "> suchozemské želvy "> exotičtí ptáci "> bezobratlí "> bezobratlí "> hadi "> akvaristika
20.11.
Přidat foto
Výstavní a prodejní setkání chovatelů exotických zvířat, akvaristů a flory v Ústí nad Labem. Přijďte navštívit tuto burzu zvířat, která se koná 12x do roka (včetně prázdnin) v Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, vždy v neděli od 09:00h. do 12:00 hod.
Výstavní a prodejní setkání chovatelů terarijních, akvarijních zvířat, exotického ptactva a rostlin. Najdete zde různé druhy terarijních zvířat, od hadů a ještěrů počínaje, přes bezobratlé živočiny, jako sklípkany, lupenitky, kudlanky. Z akvaristiky různé druhy rybiček, rostlin a doplňků. Pokud potřebujete krmný hmyz a hlodavce, vitamíny, doplňky stravy pro Vaše miláčky, tak jste na tom správném místě. Vybavení pro chov, jako terária, osvětlení a další vybavení do terárií jsou samozřejmostí. Tak přijďte a užijte si setkání chovatelů se zájmem o teraristiku, akvaristiku a floru.  
 

Ubytování a restaurace v okolí

Tortuga Bay

Tortuga Bay

Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Cup – coffeeup

Cup – coffeeup

Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Krušnohorská pivní stezka

Krušnohorská pivní stezka

Ústí nad Labem, Ústecký kraj