Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Akce na Pankráci: Užívejte her a zábavy s prarodiči v Parku Družba
Akce pro děti

Akce na Pankráci: Užívejte her a zábavy s prarodiči v Parku Družba

Aktivní zábavu s podtitulem "ZáříME! aneb Akčně mezigeneračně” si mohou užít společně děti, prarodiče, celé rodiny i jednotlivci v Parku Družba na Pankrácké pláni tuto sobotu 6.9. od 13 – 18 hodin.

Odpoledne plné her je určené pro všechny věkové kategorie. S moderátorkou Jitkou Kocurovou se můžete naučit hrát pétangue, vyzkoušet si Nordic Walking a Strollering, zabubnovat si s Tokhim & Groove Army, zaposlouchat se do Vladibajek z povídkové knihy Vladivojny La Chiy, nebo se přesvědčit, že internet není jen pro mladé.

Akci pořádají Právě teď!, o.p.s., která se zaměřuje na změnu stereotypů ve vnímání stáří a sdružení Strollering – život v pohybu, které pořádá outdoorové cvičení pro maminky a jejich děti. Akce se koná pod záštitou starosty MČ Praha 4 Pavla Caldra.

KDY: již tuto sobotu 6.9. 2014

KDE: Park Družba, Praha 4 (Pankrácká pláň)

PROGRAM: 13:00 – 15:00 – Pétanque – hra pro všechny generace 15:30 – 16:15 – Mezigenerační bubnování s Tokhim & Groove Army (vyvrcholením bude vybubnování slavné Beethovenovy Ódy na radost!)

OBČERSTVENÍ: originální občerstvení a fair trade káva

NĚCO NAVÍC: vezměte si pohodlné oblečení a deku na piknik.

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Dinosauří den v Triloparku

V muzeu pravěku Trikopark v sobotu otvíráme výstavu Nelítostný pravěk spolu s dinosauřími dílničkami! V dinosauří dílně si děti zahrají na paleontology. Máte-li doma tvůrčího potomka se zájmem o přírodu, v dílničkách bude jako doma. v ceně vstupného je úlomek dinosauří kosti zdarma!
Praha 4, Praha

Kluziště Folimanka v Praze 2

V parku Folimanka pod Nuselským mostem najdete pěkné zimní venkovní kluziště. Otevřené bude od prosince do konce února.
Praha 2, Praha

Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“. Kurz má 4 lekce za pololetí a každá se věnuje jiné části těla formou pokusů a praktických aktivit.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Velonet – sdílená městská kola v Praze

Jaké jsou možnosti bezpečné, rychlé a ekologické dopravy v Praze? Jednou z nich jsou po celém světě čím dál oblíbenější a využívanější systémy sdílení městských kol. Pohodlná jízdní kola, která společnost v rámci bikesharingu nabízí, jsou nejen velmi pohodlná, ale i ušita na míru městskému provozu.
Praha 4, Praha

Into The Game

Into The Game je zcela nový koncept zábavy v duchu společenských her a soutěží. Deskovky přenesené do 3D světa vás vtáhnou přímo do hry!
Praha 4, Praha

Krav Maga Global – kurzy sebeobrany

Krav Maga Global ČR je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor.
Praha 4, Praha

Kongresové centrum Praha

Patří mezi významná evropská kongresová centra, kapacita prostor umožňuje konání kongresů až pro 9300 účastníků ve více než 50 sálech, saloncích a jednacích místnostech. Je jednou z dominant města s nádherným výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Praha 4, Praha

Asijská restaurace Yam Yam v Praze

V restauracích Yam Yam, které najdete na Vyšehradě, v Dejvicích a v Karlíně si pochutnáte na prémiové asijské kuchyni. Ať už se k nám chystáte na rodinnou večeři, pracovní oběd či chcete uspořádat soukromou akci, doporučujeme rezervovat stůl předem.
Praha 4, Praha

Hotel Inos

Hotel nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu.
Praha 4, Praha