Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Systemické konstelace – odhal řešení problémů prožitkem
Konstelace
Společenské akce

Systemické konstelace – odhal řešení problémů prožitkem

Hledáte rychlé, jednoduché a efektivní řešení pro překonání vašeho strachu, výzvy nebo problému? Chcete sami najít vlastní odpověď pomocí prožitků?
V sobotu 21.11. budete mít možnost si vytvořit vlastní návod na řešení problému díky prožití problémové situace v modelové situaci. Za pomoci kvalifikovaného kouče Ondřeje Filipa poznáte, co nebo kdo je skryt za vaším konkrétním problémem. To vše za pomoci hloubkové metody systemických konstelacích.

Co jsou to systemické konstelace?
Jedná se krátkou prožitkovou metodu zaměřenou na odhalení příčin problémů a získání způsobů k jejich poklidnému řešení. Tato metoda rychle a efektivně odhalí dynamiky, které člověka poutají k systému (rodina, partnerský vztah, pracovní vztah a jiné), nabídne prostorový a vztahový obraz a ukáže vazby, ve kterých je problém zakořeněn. Konstelář (kouč) zde nevkládá své vlastní představy či záměry, ale čeká, co přinese přítomný okamžik. Jde o otevřenou, osvěžující práci s lidmi, která je pozitivním způsobem zaměřena na jejich vlastní zdroje řešení. Témata pro konstelace mohou být rodina, vztahy, práce, peníze, zdraví a mnohé jiné.

Provozovatel

IN-SPIRO

Argentinská 38
170 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 292 545
Email:
info@ondrejfilip.com
WWW:
in-spiro.cz/syste...
GPS:
50,108952 14,444701
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 150 Kč

Poznámka:Platba v hotovosti nebo na předem na účet. Do 7.11. vstupné pouze 920 Kč.

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

ČEZ SkiTour – největší seriál v běhu na lyžích 2023

Největší seriál v běhu na lyžích u nás se již pošestnácté představí v Jizerkách, na Šumavě, v Orlických a Krušných horách a také v Jeseníkách. Zahajovacím závodem je Zadovská 30, posledním pak závod v Harrachově.
Praha, Praha

Python I

V kurzu Python I vaše děti naučíme základy programování v nejpoužívanějším IT jazyce současnosti.
Praha 7, Praha

Python II online

V navazujícím kurzu Python II vaše děti prohloubí předchozí programátorské znalosti z kurzu Python I a rozšíří je o nové technické dovednosti.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Laser Game Mercuria Holešovice – adrenalinový zážitek v Praze

Laser game, někdy nazývaná jako laser tag nebo lasergame, je adrenalinová hra, která se částečně podobá paintballu, avšak zde neskončíte s modřinami a s barvami potřísněným oblečením. Čeká vás budování strategického myšlení, rozvoj komunikace a fyzických schopností a hlavně spoustu zábavy.
Praha 7, Praha

Cross Club – ráj pro příznivce alternativní kultury

Můžete si tu vybrat z rozmanité škály stylů od dubu a drum and bass přes reggae, ska, punk až po world music. Nejzajímavějším rysem Cross Clubu je jeho interiér, který se bez ustání proměňuje. Interiér je uměleckým zážitkem o práci se sklem, kovy, dráty, vnitřnostmi autobusů a zemědělských strojů. Do Crossu si můžete zajít i do kavárny a čajárny.
Praha 7, Praha

Muzeum Pražské energetiky

Technické a dokumentační muzeum Pražské energetiky působí ve zrekonstruovaných prostorách holešovické rozvodny. Mapuje bohatou historii výroby, rozvodu a distribuce elektřiny od počátku minulého století až po současnost.
Praha 7, Praha

Vzducholoď Gulliver na střeše centra DOX

Dřevěná vzducholoď na střeše centra DOX jakoby přistávala na střeše Centra současného umění DOX v Holešovicích. Raritní stavba, která při běžné procházce není z ulice skoro vidět, slouží jako místo pro setkávání současného umění a literatury.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

Restaurace Salut

Hotelový Fresh Restaurant Salut nabízí hostům příjemné posezení u krbu v útulně zařízeném prostředí s designovými židlemi, koženými boxy a akváriem.
Praha 7, Praha

Hotel Absolutum – Boutique Hotel v Praze

Absolutum hotel je nový boutique hotel v Praze se stylovou restaurací fresh restaurant Salut, barem a wellness studiem. Působí velmi vřelým, přírodním a útulným dojmem.
Praha 7, Praha

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha