Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Afi Palác vyhlašuje fotografickou soutěž o hodnotné ceny
Afi Palác vyhlašuje fotografickou soutěž o hodnotné ceny
Výstavy

Afi Palác vyhlašuje fotografickou soutěž o hodnotné ceny

Taky se vám občas podaří pěkná fotografie, na kterou jste hrdí a všem ji ukazujete? Pokud ano, jste právě vy vhodnými adepty do foto soutěže, která bude probíhat od 19. srpna do 15. září 2013 na stránkách AFI Paláce.
Taky se vám občas podaří pěkná fotografie, na kterou jste hrdí a všem ji ukazujete? Pokud ano, jste právě vy vhodnými adepty do foto soutěže, která bude probíhat od 19. srpna do 15. září 2013 na stránkách AFI Paláce. Soutěže s názvem „Ve svém živlu“ se může zúčastnit každý, kdo rád fotí, ale není profesionálním fotografem a ani si focením nepřivydělává. Název soutěže napovídá, že téma není striktně dané, soutěžící mohou vyfotit cokoliv, co je jejich „živlem“ od přírody přes sport, nakupování, jídlo až po portréty. Hlavní cenou je bílý dotykový tablet Apple iPad 4. Po skončení soutěže budou nejlepší fotografie vystaveny v pasážích AFI Paláce. Účast v soutěži je velmi snadná, stačí vytvořit si na stránkách AFI Paláce svůj profil a nahrát soutěžní fotografie. Každý účastník může soutěžit s 1 – 5 fotografiemi ve formátu JPG o velikosti max. 5 MB, ke kterým má veškerá autorská práva. O vítězné fotografii rozhodne veřejnost, obdivovatelé dané fotografie nebo známí a přátelé fotografa. Vítězem se stane ten, pro jehož fotografii bude hlasovat nejvíce lidí. Autor vítězné fotografie získá dotykový tablet Apple iPad 4 v bílé barvě s 9,7 palcovým displejem, 32 GB pamětí, s Wi-Fi a Bluetooth připojením a operačním systémem iOS. Fotograf, jehož fotografie získají v součtu nejvyšší počet hlasů, vyhrává fotoaparát Olympus SZ – 31MR. Dále se hraje o poukázky na nákup zboží v prodejně Alpine Pro v AFI Paláci v celkové hodnotě 5 000 Kč a dárkové poukazy Fotolab v celkové hodnotě 4 000 Kč. „V dnešní době jsou kvalitní fotoaparáty součástí všech chytrých telefonů a tabletů. Existuje řada jednoduchých aplikací, ve kterých je možné fotky upravovat, takže fotografem může být skutečně každý. Tato soutěž je tedy opravdu pro všechny, kdo občas vyfotí to, co se mu líbí,“ říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

Provozovatel

Afi Palác Pardubice

Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice
Tel.:
+420 222 927 111
Email:
jana.bakesova@cre...
GPS:
50,037069 15,768870
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Město:
Pardubice
Tipy na výlet:
Pardubice a okolí
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Flermarket Pardubice

Šikovné ruce ze všech koutů na jednom místě! 80 rukodělných tvůrců na jednom místě.
Pardubice, Pardubický kraj

Přednáška – Svět andělů

Andělé v dějinách a dnes.
Pardubice, Pardubický kraj

Advent na Zelené bráně

Užijte si nezapomenutelné pohledy z vyhlídky Zelené brány. Potěšíme romantiky, dobrodruhy i bohémy nebo milovníky fotografování a Vánoc.
Pardubice, Pardubický kraj

Vánoční trolejbus v Pardubicích

Dopravní podnik města Pardubice opět letos vánočně vyzdobil trolejbus a posílá jej do ulic, aby přispěl k vánoční náladě.
Pardubice, Pardubický kraj

Venkovní hřiště pro děti v AFI Paláci

Prostorné dětské hřiště hýřící barvami se nyní nachází ve veřejně přístupném parku v zadním traktu AFI Paláce v Pardubicích. Je vybaveno skluzavkou, houpačkou, horolezeckou stěnou, počítadlem a dalšími prvky tak, aby si každý malý návštěvník užil co nejvíce zábavy a pohybu.
Pardubice, Pardubický kraj

Tipsport aréna Pardubice – hokejové zápasy, veřejné bruslení či kurzy krasobruslení

Tipsport arén je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří.
Pardubice, Pardubický kraj

Úniková hra Hugo Koumes v Pardubicích

Úniková hra neboli escape game je dobrodružství v reálném čase a prostoru.
Pardubice, Pardubický kraj

Machoňova pasáž v Pardubicích

Machoňova pasáž byla postavena za první republiky v letech 1924 – 1925. Pasáž spojuje třídu Míru s Karlovinou a podle původního plánu na ni měla navázat tržnice s další pasáží. V roce 2013 prošla zásadní rekonstrukcí.
Pardubice, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Bonté Pardubice

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující "dobré". Přijďte se přesvědčit, že o dobré se zde snaží vším – vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurace U Lva

Menší rodinná restaurace, která se jako jedna z mála v Pardubicích může pyšnit tím, že klientům připravuje svá jídla a tematická degustační menu již více jak dvacet let.
Pardubice, Pardubický kraj

Šneci v peci

Nový podnik v centru Pardubic, který provoněl celou ulici Bratranců Veverkových, nabízí čerstvě pečené sladké šneky v mnoha příchutích a k nim nabízí výběrovou kávu.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Malá nekuřácká restaurace v blízkosti centra Pardubic nabízí vybraná jídla z domácí i zahraniční kuchyně, široký nápojový a vinný lístek. V restauraci myslí také na nejmenší hosty, pro které je na zahrádce připraven dětský koutek.
Pardubice, Pardubický kraj