!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Adventní svícení v Rakovníku
Společenské akce

Adventní svícení v Rakovníku

Kdy 10. prosinec 2019 16:00 - 18:00
Městská knihovna v Rakovníku vyzývá opět k účasti na tradičním adventním svícení v Rakovníku v úterý 10. 12. 2019, k němuž se opět připojí i rakovnické muzeum!
Městská knihovna v Rakovníku zve v úterý 10. 12. 2019 na tradiční Adventní svícení v Rakovníku, k němuž se opět připojí i rakovnické muzeum!

I v letošním roce se můžete na své cestě náměstím za zářící vánoční atmosférou zastavit u osvětlené hlavní budovy muzea u Pražské brány, kde od 16.00h zazní koledy a vánoční písně za doprovodu kytary a fléten.

K nim si můžete dát svařené víno za zvýhodněnou cenu 25,-Kč a podívat se zdarma na výstavu Vánoční pozdravy v Petrovcově výstavní síni v přízemí muzea s komentářem autorky výstavy etnografky Lenky Šmídové. V Galerii Samson Cafeé v ulici V Brance, kde bude otevřeno zdarma do 19h, pak na vás čeká kromě svařáku u kamen také prodejní výstava Vánoční nadělování v Samsonu.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 12. 2019
17.4.
1.11.
Rakovnický rychlík

Rakovnický rychlík

Rakovník, Střední Čechy
15.5.
Turistický pochod Barrande a trilobit

Turistický pochod Barrande a trilobit

Rakovník, Střední Čechy
21.5.
Den s Kelty v Novém Strašecí

Den s Kelty v Novém Strašecí

Nové Strašecí, Střední Čechy
24.7.
Roztocké pivní slavnosti

Roztocké pivní slavnosti

Roztoky, Střední Čechy