Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Adventní setkání saunérů 2019 na hotelu Hluboký dvůr
Adventní setkání saunérů 2019 na hotelu Hluboký dvůr
Společenské akce

Adventní setkání saunérů 2019 na hotelu Hluboký dvůr

Saunovou událostí zimy 2019 je 2. ročník „Adventního setkání saunérů, spojený se soutěží v relaxačních ceremoniálech o pohár hotelu Hluboký Dvůr“. Výjimeční saunéři z Čech i Evropy si pro vás připravili zážitky nabytý program. Setkání proběhne od pátku 6. 12. do neděle 8. 12. 2019.
Saunovou událostí zimy 2019 je 2. ročník „Adventního setkání saunérů, spojený se soutěží v relaxačních ceremoniálech o pohár hotelu Hluboký Dvůr“. Výjimeční saunéři z Čech i Evropy si pro Vás připravili zážitky nabytý program. Setkání proběhne od pátku 6. 12. do neděle 8. 12. 2019 v Resortu Hrubá Voda u Olomouce. 

Vstupenky se prodávají na páteční večer, sobotní dopolední a odpolední a nedělní dopolednení program. Cena jedné vstupenky je 490 Kč, celodenní sobotní vstup je za 800 Kč. 

Soutěžní program si pro vás připravili MARIA ZSEBEDICS (AT), JARMILA HŘIBOVÁ (CZ), LUKÁŠ LUSKA (CZ), WOJCIECH DRAGA (PL), SYLWIA KAMIŇSKÁ – KONKOL (PL), KRZYSZTOF KULA (PL), HELENA     PETROVÁ (CZ), TEREZA SAJLEROVÁ (CZ), MARTIN SEGIŇ (SK), KATARZYNA LARYSZ (PL), ANNA TABOR (PL) a LUBOŠ VESELÝ (SK). 

Do poroty, která bude hodnotit saunové a peelinogové ceremoniály zasednou ZORA ZÁCHOVÁ, JIŘÍ SONNTAG, PETER KOLENČÍK a ZDZISLAW LARYSZ. 

První saunové ceremonály začnou již v pátek 6. 12. od 15 hodin a potvaní zhruba do 20 hodin. Po ceremoniálech následuje volná večerní zábava, tanec a diskotéka. 

V sobotu 7. 12. v 10:00 prověhne slavnostní zahajovací ceremonál a následně po celý den budou probíhat soutěžní ceremoniály a peelingy. Ve 20 hodin proběhne vyhlášení vítezů a předávání cen Adventního setkání saunérů 2019. Po vyhlášení bude volná večerní zábava.

Po celou sobotu bude k dispozici doprovodný program ve formě prezentací vín z Krystalového vinařství Jarmila a prezencace Cedrových saun a Moldavských koňaků Kvint. 

Nedělní dopoledne se ponese v duchu vítězných ceremonálů, které si budete moci znovu zažít v Sauna aréně.

Provozovatel

Wellness hotel Hluboký Dvůr

Hrubá Voda 21
783 61 Hlubočky
Tel.:
+420 585 100 404
Email:
vecera@hrubavoda.cz
Email:
vecefr@gmail.com
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,669441 17,440233
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Střední Morava
Tipy na výlet:
Hlubočky a okolí
 

Vstupné

Cena: 490 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Bílý kámen 2023 – otevření vojenského prostoru Libavá

Cyklo-turistická akce "Bílý kámen" umožní nejen cyklistům, ale i pěším turistům poznání zajímavých míst jinak celoročně uzavřeného vojenského prostoru Libavá.
Velká Bystřice, Olomoucký kraj

Velikonoční farmářské trhy Hlubočky

Spojení kvalitních výrobků, skvělého jídla a regionálních produktů.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Dva nahatý chlapi

Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže skutečné pravdě hodně vzdálená.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Velikonoční prohlídky na hradě Šternberk

Hrad Šternberk bude otevřen po celou dobu velikonočních prázdnin.
Šternberk, Olomoucký kraj

Dětský velikonoční jarmark na hradě Šternberk

Dětský velikonoční jarmark plný tvořivých dílen pro děti i rodiče.
Šternberk, Olomoucký kraj

Šternberský kopec 2023

19. ročník festivalu Šternberský kopec!
Šternberk, Olomoucký kraj

Farmářské trhy Moravský Beroun

Zveme vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy v Moravském Berouně.
Moravský Beroun, Olomoucký kraj

Farmářské trhy Moravský Beroun

Zveme vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy v Moravském Berouně.
Moravský Beroun, Olomoucký kraj

Skiareál Hrubá Voda

Park sportu Hrubá Voda nabízí čtyřsedačkovou lanovku a 3 vleky včetně moderního dětského pásu pro nejmenší. Rostoucí areál a rozšiřující se služby zajišťují spokojenost všech návštěvníků, kteří si sem přijedou kvalitně zalyžovat na jednu ze 4 sjezdovek.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Kamzíkova stezka u Olomouce

13 metrů nad zemí se najdete zábavný systém prolézaček, chodníků, žebříků a lan. 15 metrovou skluzavkou se poté dostanete opět na výchozí bod. Vhodné pro děti i dospělé.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Discgolf v Resortu Hrubá Voda

V roce 2022 je hřiště uzavřeno.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Tubingová dráha v Resortu Hrubá Voda

Jízda plná zábavy a adrenalinu. V nafukovacích kruzích se projedete dráhou s délkou přes 100 metrů. Na vrchol Vás vyveze lanovka a následně prosvištíte šesti zatáčkami.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Minigolf v Resortu Hrubá Voda

Minigolfové hřiště disponuje celkem 18 jamkami, které jsou umístěny za wellness hotelem Hluboký dvůr.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Trampolíny v Resortu Hrubá Voda

Bungee trampolína je velkou atrakcí pro všechny věkové kategorie. Jde o kombinaci pružné trampolíny a latexové gumy, která dává možnost provádět různé akrobatické prvky ve vzduchu. K dispozici jsou také obyčejné skákací trampolíny.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Hrubíkova naučná stezka

Hrubíkova naučná stezka zábavným a poučným způsobem přiblíží dětem i dospělým faunu a flóru v lese Údolí řeky Bystřice u Olomouce.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Bobová dráha v Resortu Hrubá Voda

Kolejová bobová dráha v Resortu Hrubá Voda je jednou z nejmodernějších bobových drah. Členitá, atraktivní, rychlá a bezpečná. V provozu je po celý rok a jízda je vhodná pro všechny věkové kategorie.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness hotel Hluboký dvůr

V hotelovém komplexu Hluboký dvůr se nachází jedinečný saunový svět, masérny, restaurace, lobby bar, dětský koutek či kongresové prostory. Ubytování je možné vybírat nejen z hotelových pokojů, ale i z 12 chatkách nacházejících se za hotelovým komplexem.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hotel Akademie Hrubá Voda se nachází cca 20 km od Olomouce, 12 km od komunikace D1 a asi 3 minuty chůze od vlakové zastávky Hrubá Voda zastávka.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Hotel S-Port Véska u Olomouce

Hotel S-Port se nachází v krásném prostředí Oderských vrchů a svou polohou a vybavením je pravým místem jak pro strávení příjemných dnů volna s rodinou či přáteli tak i pro pořádání firemních setkání.
Dolany, Olomoucký kraj

Šmeralova vila na Sv. Kopečku

Elegantní Šmeralova Vila s útulnou zahradou se nachází v klidné oblasti Olomouce, v části Svatý Kopeček. Vila nabízí pohodlné a kvalitní ubytovací služby v 6 útulně zařízených pokojích. Těšit se můžete také na posezení v krásné zahradě či na relaxaci ve welness centru.
Olomouc, Olomoucký kraj

Historický areál restaurace a penzionu Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce

Objekt postavený již roku 1744 je národní kulturní památkou, je obklopen velikou zahradou a v blízkém okolí najdete spoustu aktivit, jako ZOO, lanové centrum, půjčovnu koloběžek, rozhlednu, ale také kostel, který navštívil Papež Jan Pavel II. To všechno jen deset minut jízdy od centra Olomouce.
Olomouc, Olomoucký kraj

Flenexa – Aquaponická farma Přáslavice

V bývalém vojenském bunkru na okraji Přáslavic pěstujísaláty a další rostliny. Zdejší farmáři a výzkumníci v vsadili na unikátní spojení farmaření a chovu ryb v jedné vodě.
Přáslavice, Olomoucký kraj

Svatokopecké pivo v Olomouci

Svatokopecké pivo, jak již vyplývá z názvu, se vaří v pivovaru na Svatém Kopečku, což je místní část Olomouce. Pivovar vznikl v červnu 2009, kdy byla uvařena první domácí "hrncová" várka, ale komerčním pivovarem, třetím v Olomouci, se stal až 3.1.2012.
Olomouc, Olomoucký kraj

Lichtensteinská Stodola

Lichtensteinská stodola, stoletá kamenná stavba, prošla nedávnou rekonstrukcí. Díky tomu nabízí ubytování s nádechem krásné a romantické atmosféry nedaleko Olomouce v obci Bělkovice-Lašťany.
Bělkovice-Lašťany, Olomoucký kraj