Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Adventní setkání před Grandhotelem Pupp
Gastronomické akce

Adventní setkání před Grandhotelem Pupp

Zveme vás na Vánoční setkání před Grandhotelem Pupp. Zapomeňte na shon a přijďte se na chvíli zastavit v předvánočním čase a užít si s tu pravou atmosféru tradičního českého adventu. Svařené víno se podává do zálohovaných hrnků z porcelánky Thun, které si můžete ponechat jako upomínku.
Každou prosincovou sobotu zde bude od 12 hodin probíhat vánoční setkání. Těšit se můžete na cukroví, svařené víno, dobré jídlo a to vše za doprovodu vánočních koled. Adventní setkání se koná vždy na náměstí před Grand hotelem Pupp.

Všechny čtyři předvánoční soboty bude Mírové náměstí před Grand hotelem Pupp patřit nejkrásnějším českým koledám v podání dětských sborů, dobrému svařenému vínu, klasickým vánočním dárkům a dekoracím a hlavně delikatesám z hotelové kuchyně. Vstup na akci je zdarma.
 

Program akce

07. 12. 2019 Adventní sobota před Grandhotelem Pupp, Pěvecký sbor ZŠ Sokolov
14. 12. 2019 Adventní sobota před Grandhotelem Pupp, Karlovarský pěvecký sbor
21. 12. 2019 Adventní sobota před Grandhotelem Pupp, Trio Semplice

Poslední sobota se ponese ve znamení dobré vůle: celá tržba bude věnována nadačnímu fondu Klapeto na pomoc konkrétnímu dítěti z Karlovarského kraje.
 

Provozovatel

Grandhotel Pupp Karlovy Vary a.s.

Mírové náměstí 2
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 353 109 622
Email:
guestservice@pupp.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pupp.cz
GPS:
50,220032 12,878578
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Dvořák, Wagner, Strauss

Zbyněk Müller - dirigent.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Beethovenovy dny – závěrečný koncert

Pěvecký sbor Uměleckého sdružení ČVUT.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Velikonoční lázeňský pobyt LD Morava

7 denní lázeňský pobyt v dvojlůžkovém pokoji.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Výhodná nabídka turistické karty Karlovy Vary Region Card

Navštivte světoznámé lázně a poznejte Karlovarský kraj. Využijte jedinečné nabídky turistické karty.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Exkluzivní pobyt dle vašich představ v srdci Karlových Varů, v klidném lázeňském městě s unikátní atmosférou v té nejvyšší kvalitě. Každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Na recepci Grandhotelu si určitě všimnete unikátních nástěnných hodin.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Pupp Royal Spa – regenerační a relaxační wellness centrum

V příjemné atmosféře jedinečného Grandhotelu Pupp vám tým odborných lékařů a zkušeného personálu nabízí širokou škálu preventivních, léčebných a relaxačních procedur a programů nejvyšší kvality. Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa nenajdete jinde na světě.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Lanová dráha Diana v Karlových Varech

Pozemní lanová dráha Diana v Karlových Varech, vystavěna v letech 1911 až 1912, byla v době zprovoznění nejdelší lanovkou v Rakousko-Uhersku. Je dlouhá 417 metrů, během cesty dosáhne převýšení 167 m při maximální rychlosti 2,04 m/s za 6 minut. Kapacita vozu činí 46 osob, vypravovány jsou dva vozy.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Gastronomické zážitky v Grandhotelu Pupp Karlovy Vary

Uvažujete o uspořádání vaší rodinné oslavy v krásném prostředí Karlových Varů, klidného lázeňského města s unikátní atmosférou, a hledáte nejvyšší kvalitu ověřenou staletími? Ve všech restauracích Grandhotelu Pupp servírujeme českou kuchyni v tom nejlepším podání.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Oživení české tradice míchaných nápojů v Becher´s baru Grandhotelu Pupp

Zveme vás k vychutnání koktejlu Lady Scarlet a dalších míchaných nápojů do Grandhotelu Pupp. Jedinečný noční bar v klasickém staroanglickém stylu najdete v příjemném prostředí suterénu Grandhotelu Pupp.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Quisisana Palace Karlovy Vary

Luxusní pětihvězdičkový hotel Quisisana Palace nabízí devatenáct majestátních pokojů a apartmá. Součástí hotelu je i vynikající Café-restaurant a wellness salon. Užijte si každý okamžik pobytu v hotelu Quisisana Palace pod heslem "Lifestyle with a touch".
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel & restaurant Embassy

odinný hotel Embassy najdete v srdci jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst Karlovy Vary. V jeho těsném okolí se nacházejí vyhlášené léčivé prameny, romantická historická Kolonáda nebo nejznámější karlovarský pramen Vřídlo.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Dvořák Spa & Wellness

Uprostřed lázeňského centra města Karlovy Vary se na pravém břehu řeky Teplé nachází hotel Dvorak Spa & Wellness. Hotel tvoří šest elegantně zdobených budov se secesní fasádou. Jméno nese na počest světoznámého hudebního skladatele Antonína Dvořáka,.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj