Úvod > Kalendář akcí > Příroda a ekologie > Adventní plavby Prahou s Prague Boats
Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Příroda a ekologie v celé ČR.
Vychutnejte si letos předvánoční čas a nalaďte se svátečně na adventních plavbách. Adventní plavby představují ideální příležitost pro setkání se s rodinou, přáteli nebo kolegy a vychutnání si předvánoční atmosféry na našich svátečně vyzdobených parnících a lodích.
Adventní plavbu si buď můžete vybrat jako hodinovou nebo dvouhodinovou okružní vyhlídkovou plavbu. Můžete se těšit na svátečně vyzdobené lodi, svařené víno a skvělý zákusek. Ať již se rozhodnete pro hodinovou (loď odplouvá v 16:00) nebo dvouhodinovou adventní plavbu (loď odplouvá v 15:00), určitě si užijete podmanivou atmosféru předvánoční Prahy.
 

Hodinová adventní plavba

Předvánoční čas, označovaný také jako advent, bývá často obdobím horečných příprav na Vánoce, kdy nemáme ani čas si vydechnout, svátečně se naladit a potkat se se svými blízkými. Prague Boats vás proto zve na pohodovou adventní plavbu na naší příjemně vyhřáté ekologické lodi Marie d'Bohemia. V ceně lodního lístku je svařené víno nebo čaj, tradiční perník ve vánočním balení a interaktivní průvodce, kterého si můžete pustit na vašem mobilu.

Cena hodinové plavby: dospělí 500 Kč, děti 400 Kč (vstupenka on-line 10% sleva)
Kdy se pluje: 25. a 26. 11., 2., 3., 9., 10., 16. a 17. 12. 2023
 

Dvouhodinová adventní plavba

Zažijte kouzelnou vánoční atmosféru Prahy. Dvouhodinová adventní plavba na lodi Grand Bohemia vám představí krásy adventní Prahy jako na dlani. Během adventní plavby můžete načerpat atmosféru Vánoc a poklidu. Pluje se na moderní a vyhřáté lodi Grand Bohemia nebo Bohemia Rhapsody. Těšit se můžete na krásné výhledy a malé občerstvení – svařené víno nebo čaj a tradiční zákusek. Nebude chybět ani interaktivní průvodce, kterého si můžete pustit na vašem mobilu
 
  • plavba začíná v kotvišti u Čechova mostu
  • pokocháte se výhledem na Pražský hrad
  • podplujete Karlův most
  • minete Rudolfinum i Národní divadlo
  • proplujete nejstarší plavební komorou na Smíchově
  • dostanete se k Tančícímu domu
  • od skal pod Vyšehradem a Podolské vodárny se loď vydá zpět

Cena 2hodinové plavby: dospělí 700 Kč, děti 480 Kč (vstupenka on-line 10% sleva)
Kdy se pluje: 25. a 26. 11., 2., 3., 9., 10., 16. a 17. 12. 2023
 

Odkud lodě vyplouvají

Najdete nás na Dvořákově nábřeží hned u Čechova mostu a ústí Pařížské třídy. Zde si také můžete zakoupit jízdenky nebo vyzvednout Vaše rezervace. Kancelář Prague Boats na nástupišti číslo 3 je otevřena denně od 9.00 do 22.00. Zde také najdete nově otevřené jediné bezbariérové molo v Praze – Bohemia Port.

Provozovatel

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží 6
100 00 Praha 1
Tel.:
+420 224 810 030
Tel.:
+420 605 700 007
Email:
evd@paroplavba.cz
WWW:
https://www.pragu...
GPS:
50,091590 14,416680
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Cena

Cena: 500 Kč

Snížená cena: 400 Kč

Poznámka:Hodinová plavba: 500 Kč dospělí, 400 Kč děti. Dvouhodinová plavba: 700 Kč dospělí, 480 Kč děti.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Aktuality

Svátky hudby v Praze – Václav Hudeček a jeho hosté

Cyklus komorních koncertů s houslistou Václavem Hudečkem, 32. ročník, bude slavnostně zahájen 31. října 2023 v pražském Rudolfinu.
Praha 1, Praha

Svátky hudby v Praze – Václav Hudeček a jeho hosté

Cyklus komorních koncertů s houslistou Václavem Hudečkem, 32. ročník, bude slavnostně zahájen 31. října 2023 v pražském Rudolfinu.
Praha 1, Praha

Svátky hudby v Praze – Václav Hudeček a jeho hosté

Cyklus komorních koncertů s houslistou Václavem Hudečkem, 32. ročník, bude slavnostně zahájen 31. října 2023 v pražském Rudolfinu.
Praha 1, Praha

Šperk – forma – obsah – výstava Uměleckoprůmyslového musea

Výstava propojuje historické i současné šperky ze sbírek Uměleckoprůmyslového musea v Praze. Tuto kolekci doplňují šperky autorů a soukromých sběratelů, aktuálně nošené či uchovávané jako památka. Výstava je otevřena do 19. května 2024.
Praha 1, Praha

Kabinety – Mistrovská díla uměleckého řemesla 16. a 17. století z českých sbírek

Malý svět tajných zásuvek a bohatého dekoru představuje výstava dvou desítek vzácných kabinetů ze sbírky UPM a dalších státních i soukromých sbírek. Poprvé v historii se tak tyto kabinety setkávají na jednom místě, některé z nich dokonce vůbec poprvé opustily svou domovskou lokaci.
Praha 1, Praha

Lobmeyr Vídeň – 200 let s českým sklem

Výstava k 200. výročí firmy J. & L. Lobmeyr představuje prostřednictvím početně i stylově bohatého výběru exponátů nejen historii a produkci přední světové sklářské firmy, ale zaměřuje se také návrhářskou tvorbu řady uměleckých osobností, které v 19. a 20. století s firmou spolupracovaly.
Praha 1, Praha

Akvizice kubismus – Nákup do sbírek UPM

Výstava nových přírůstků do sbírky kubistického nábytku a keramiky, které UPM získalo díky mimořádné dotaci od MK ČR.
Praha 1, Praha

Dvořákovský koncert sezony 2023/2024 PKF – Prague Philharmonia

Čistě dvořákovským koncertem si uctíme Rok české hudby a zahajujeme dvořákovské německé turné.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

V Blues sklepu se opět skvěle hraje

Blues sklep v centru Prahy nabízí každý večer živou hudbu, příznivé ceny a příjemnou atmosféru. Přijďte se podívat, poslechnout si blues, jazz, folk... a zabavit se.
Praha 1, Praha

W. Spa & fitness v hotelu InterContinental

Fitness club s názvem W. Spa & fitness hotelu InterContinental Praha nabízí téměř 1000 m² s bohatými možnostmi sportovního vyžití a vysokou úrovní poskytovaných služeb.
Praha 1, Praha

Divadlo Na Rejdišti – divadlo Pražské konzervatoře

Divadlo Pražské konzervatoře slouží jako inscenační prostor pro studenty pátých a šestých ročníků. Tvůrčí výsledky studentů nejsou izolovány ve školních zdech, ale naopak jsou určeny širokému publiku ve večerních představeních.
Praha 1, Praha

Čechův most – jedinečná mostní secese v Praze

Je desátým pražským mostem po proudu Vltavy. Jedná se o jedinou takto velkou secesní mostní konstrukci v České republice. Právě proto patří mezi státem chráněné technické památky.
Praha 1, Praha

Grand Bohemia – největší výletní loď na Vltavě

Nejmodernější a největší motorová loď nejvyšší třídy, která brázdí hladinu řeky Vltavy, nese jméno Grand Bohemia. Tato nádherná jednopalubová loď je "grand" nejen v rámci flotily Pražské paroplavební společnosti a spol. Prague Boats, ale zcela jednoznačně i v celé České republice a střední Evropě.
Praha 1, Praha

Apartmán pro Richarda Hirsche navržený Adolfem Loosem

Adolf Loos vytvořil několik mistrovských děl v Čechách, v nichž je viditelné zjednodušení exteriéru a interiéru. Jednou z jeho prací byl i interiér pro Richarda Hirsche, který byl peripetií osudu přestěhován z Plzně do Prahy-Josefova. Po předchozí domluvě jej můžete navštívit.
Praha 1, Praha

Klausová synagoga

Klausová synagoga se nachází v těsném sousedství Starého židovského hřbitova. Její název je odvozen z německého slova "Klaus" ve významu "malá budova", které vzniklo z latinského "claustrum".
Praha 1, Praha

Galerie La Femme v Praze

Galerie La Femme představuje obrazy, grafiky i sochy z ateliérů předních českých výtvarníků vyznávajících motto „Žena jako nekonečná inspirace v umění".
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Fairmont Golden Prague Hotel s restaurací Zlatá Praha – bývalý Intercontinental

Fairmont Golden Prague Hotel (bývalý Intercontinental Prague) je luxusní hotel v centru města, jen pár minut od turistických památek. Prochází generální rekonstrukcí, otevřen by měl být v druhé polovině roku 2024.
Praha 1, Praha

Restaurace Zlatá Praha

Restaurace Zlatá Praha s magickým výhledem na Staré Město se nachází v devátém patře hotelu InterContinental Prague. Restaurace Zlatá Praha je uzavřena z důvodu rekonstrukce.
Praha 1, Praha

Restaurace Mlýnec – gastronomické zážitky nedaleko Karlova mostu

Čeká na vás nejlepší místo v Praze a netušený kulinářský zážitek. Mlýnec je nejmladší restaurací společnosti Zátiší Catering Group s vyhlášenou mezinárodní kuchyní Marka Purkarta.
Praha 1, Praha

Les Moules – největší výběr mušlí v Praze

Kus Belgie přímo v srdci Prahy. Mušle, mořské plody a belgické pivo – vítejte v Les Moules.
Praha 1, Praha

Café Rudolfinum

Cafe Rudolfinum se nachází ve významné architektonické památce Prahy z konce 19. století. Novorenesanční budova je i sídlem prestižní České filharmonie a Galerie Rudolfinum. Kavárna s krásným interiérem nabízí snídaňové menu, studené a teplé pokrmy, dezerty, alkoholické a nealkoholické nápoje.
Praha 1, Praha

Café Marés

Kavárna a gelaterie nacházející se v centru Prahy.
Praha 1, Praha

Restaurace Občanská plovárna

Občanská plovárna je rozhodně jedno z nejatraktivnějších míst v Praze, kde se můžete výborně najíst. Charakteristická architektura budovy na břehu Vltavy nabízí naprosto úžasný výhled přes řeku na Staré Město, velkou terasu nad hladinou, zahradu i hlídané parkování v objektu.
Praha 1, Praha

Elements Restaurant na Rašínově nábřeží

Elements Restaurant Prague je zcela nová restaurace, která se nachází v prostorech rekonstruovaného hotelu The President Hotel Prague. Menu restaurace Elements vychází z moderní italské kuchyně, která si ponechává tu nejdůležitější charakteristiku – tedy svou jednoduchost a lehkost.
Praha, Praha