Úvod > Kalendář akcí > Adventní fotografování v Museu Fotoateliér Seidel
Adventní fotografování v Museu Fotoateliér Seidel
"> "> ">
7.12.
8.12.
+ Přidat foto

Adventní fotografování v Museu Fotoateliér Seidel

Kdy 7. prosinec 2019 - 8. prosinec 2019 Společenské akce
Museum Fotoateliér Seidel nabídne o víkendu adventní fotografování, kterého každoročně využívají desítky lidí toužících po originální novoročence. Jen dva víkendy v roce máte možnost vytvořit si péefky, které nikde jinde nedostanete.
Ať už na sever či na jih, s Fryštenským či se sabáky, vždy jedině se stylovou retrofotkou od Seidelů! K zapůjčení jsou kožichy, kabáty, lyže i sáně a drobné doplňky, šály, šátky či klobouky. Doporučujeme s sebou vzíti zimní svetry se soby i losy a případné vlastní doplňky či oblečení po prababičkách.

Fotografie dostanete e-mailem v dekorativním rámečku s PF 2020, nebo je možné doobjednat tisk na fotopapír. Doba dodání je přibližně 10 dnů.

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určené především pro menší skupiny návštěvníků. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen. Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce, mimo fotoakce tohoto typu. Děkujeme za pochopení.

Fotografování bez prohlídky: 250 Kč
Každý další snímek: 100 Kč
Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 150 Kč

Další fotografování na PF mimo výše uvedený fotovíkend a dle standardního ceníku je možné objednat od 23. listopadu do 15. prosince na uvedených kontaktech.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Pension Athanor v Českém Krumlově

Pension Athanor v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy
Restaurant Růže

Restaurant Růže

Český Krumlov, Jižní Čechy