!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Adventní dílny Karlínského Spektra
Adventní věnec
"> Adventní věnec "> Adventní svícen
26.11.
28.11.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Adventní dílny Karlínského Spektra

Kdy 26. listopad 2020 8:0028. listopad 2020 13:00
Karlínské Spektrum Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy pro všechny tvořivé duše i ruce pro letošní advent připravilo sedm dílen s adventní tematikou. Od čtvrtka do soboty lze rezervované balíčky s materiálem vyzvedávat a vyrobit v tu chvíli, kdy se to vám bude hodit.
Letošní adventní dílny vzhledem k současným opatřením proběhnou v duchu "vyber, objednej, vyzvedni ve Spektru a tvoř doma".

Již od čtvrtka 26. 11. si můžete v Karlínském Spektru vyzvednout připravený balíček s materiálem, který budete k vámi vybrané dílničce potřebovat. Za dílničky zaplatíte přímo při odběru v hotovosti na vrátnici.  Budova bude přístupná ve čtvrtek a pátek 8.00–18.00, v sobotu 9.00–13.00. Na recepci vždy najdete někoho, kdo vám balíček vydá. V nabídce výběru pro vás bude jako obvykle adventní věnec. Dále variace mýdel, krmítko pro ptáčky, skleněná korálková ozdoba, točená svíčka ze včelího vosku, svícen z dřevěné kulatiny.

Jednotlivé dílny jsou kapacitně omezeny, pokud již budou vyprodány, dáme vám co nejdříve vědět.

Adventní věnec menší (cca 20 cm) – 120 Kč
Slaměný korpus, chvojí, drátek, ozdoby přírodní i umělé, mašle. Bodce a svíčky nejsou v ceně, můžete si je vybrat a dokoupit na místě.
Adventní věnec větší (cca 30 cm) – 150 Kč
Slaměný korpus, chvojí, drátek, ozdoby přírodní i umělé, mašle. Bodce a svíčky nejsou v ceně, můžete si je vybrat a dokoupit na místě.
Krmítko ze špachtliček – 40 Kč
Sada dřevěných špachtliček, návod a základní sada semínek.
Dřevěný svícen – 70 Kč
Dřevěná kulatina cca 20 cm průměr, ozdoby přírodní i umělé, mašle. Svíčku lze dokoupit na místě.
Vánoční hvězdička ze skleněných perel z Poniklé – 35 Kč
Jednoduchá hvězda
Dětská hvězda  
Domácí mýdlo – 20 Kč
Suroviny na výrobu domácího mýdla.
Svíčky ze včelího plátu – 30 Kč
1 ks voskového plátu cca 40 * 20 cm, knot a kousek mašle či lýka. Tedy materiál na 2–4 svíčky.

Také pro vás připravujeme instruktážní návody a fotky či videa nejen ke zpoplatněným dílnám, ale též k inspiraci na tvoření s dětmi, takže si pak jen můžete doma užívat klidné a bezstarostné tvoření. Pečlivě nás sledujte a pojďte se s námi těšit na pěkné a pohodové tvoření, které vyčistí hlavu a rozradostní srdce.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 11. 2020