!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Adventní čas na Selském Dvoře v Praze
Adventní čas na Selském Dvoře v Praze
"> "> ">
1.12.
17.12.
+ Přidat foto
Společenské akce

Adventní čas na Selském Dvoře v Praze

Kdy 1. prosinec 2020 – 17. prosinec 2020
Zažijte adventní svátky s ojedinělým programem v hotelu Selský Dvůr **** v klidné části Prahy 10, jen půlhodinky městskou hromadnou dopravou od centra. Darujte sobě a svým rodinám nezapomenutelné zážitky kouzla sváteční Prahy pohostinné a bezpečné.
Ubytujte se v hotelu Selský Dvůr **** v klidné části Prahy 10, jen půlhodinky městskou hromadnou dopravou od centra. Po procházce vánočně vyzdobenou Prahou si zde dáte výbornou večeři, pro velký zájem o husí speciality Restaurace Selský Dvůr prodloužila gurmánskou akci Česko-slovenský husí pochod do 17.12.2020.

Je zde pro vás připraven i privátní wellness s finskou saunou, lázněmi „Kneipp“, masážní sprchou s pralesním deštěm, skotskými střiky a alpským vodopádem. Nechybí ani odpočinková místnost s hvězdným nebem.

Pojeďte do Prahy vlakem! Máme pro vás slevu až 40% na jízdenky vlaků Regiojet. K dispozici jsou i další benefity a slevové vouchery na oblíbené pražské atrakce. Navíc, S kódem SH30 získáte 10% slevu na ubytování. Za každou noc v hotelu exklusivně obdržíte vstup na vybranou pražskou atrakci z programu v "Praze jako doma" zcela zdarma nebo s velkou slevou! Například 50% na vyhlídkovou plavbu historickým přívozem Pražské Benátky nebo slevy do Muzea ocelových figurín, do Muzea Lega, do pražského planetária a dalších.

Využijte možnost předvánočních nákupů v největších obchodech - nákupním centru v České republice nebo dodatečnou 10% VIP slevu ve vybraných obchodech  Fashion Arena Prague Outlet.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 12. 2020