!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Adolf Loos - Jindřich Vybíral - přednáška
Festivaly

Adolf Loos - Jindřich Vybíral - přednáška

Kdy 2. červen 2021 19:00 - 22:00
Winternitzova vila pořádá přednášku , kterou připravil a bude přednášet rektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze prof. PhDr. et PaedDr. Jindřich Vybíral, CSc. Přednáška seznámí s novějšími interpretacemi architektonického myšlení Adolfa Loose.
Winternitzova vila pořádá přednášku “ADOLF LOOS NOVĚ OBJEVOVANÝ”, kterou připravil a bude přednášet rektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze  prof. PhDr. et PaedDr. Jindřich Vybíral, CSc. Přednáška seznámí s novějšími interpretacemi architektonického myšlení Adolfa Loose a koriguje zjednodušené výklady jeho díla, tradované modernistickým dějepisem umění.

Přednáška je součástí oslav 150. výročí narození Aolfa Loose ve Winternitzově vile s názvem LOOS FOREVER, a po přednášce je možné navštívit výstavu věnovanou tomuto architektu v prostorách vily.

Zakoupit můžete vstupenku na přednášku přímo do Winternitzovy vily a nebo si můžete koupit online licenci k této přednášce a sledovat ji v přímém přenosu na vašem počítači. 30 minut před přednáškou zašleme speciální odkaz na webovou stránku, a přihlašovací jméno a heslo k přednášce. 

Pro jakékoliv bližší informace nebo otázky nás můžete kontaktovat na loosovavila@gmail.com.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 4. 2021