Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > ABBA Stars v Třebíči
Hudební a divadelní akce

ABBA Stars v Třebíči

Jeden z nejúspěšnějsích světových revivalů.

Obsazení kapely: Dan Dobiáš – kytara, zpěv, Petra Peterová – zpěv, Beatrice Todorová – zpěv, Michal Vaněk – klávesy.

Skupina ABBA STARS oslaví na podzim roku 2014 desetileté výročí svojí existence. Během této doby se skupina stala jednou z nejúspěšnějších světových revivalů. Odehrála víc jak 600 koncertních vystoupení u nás i v zahraničí a získala si respekt fanoušků a kritiků. Koncert ABBA STARS je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendární čtveřice ABBA.

Jako důkaz slouží i to, že byla na základě nahrávek pozvána do rodiště skupiny ABBA – Švédska. ABBA STARS hraje 35 písní od legendární čtveřice, celkovou image doplňuje přesnými kopiemi kostýmů, takže i opravdu na své přijde každý fanoušek a milovník originálu. V anketě Český slavík Mattoni 2013 získala kapela cenu Skokana roku!

Provozovatel

Městské kulturní středisko Třebíč

Karlovo nám. č7
674 01 Třebíč
Tel.:
+420 568 610 025
Email:
e.mala@mkstrebic.cz
WWW:
www.mkstrebic.cz
GPS:
49,216213 15,880556
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Cimbal Classic

Adventní koncert.
Třebíč, Kraj Vysočina

Mikulášská nadílka v Třebíči

Tradiční mikulášská nadílka na Karlově náměstí.
Třebíč, Kraj Vysočina

Pilani Bubu Trio

Jazzový koncert.
Třebíč, Kraj Vysočina

Třetí hudební miniatura

Cyklus hudebních miniatur v Expozici Franta.
Třebíč, Kraj Vysočina

Městská věž v Třebíči

Městská věž je jednou z dominant Třebíče, která nabízí neopakovatelný pohled na město.
Třebíč, Kraj Vysočina

Naučná stezka Po stopách opatů a rabínů v Třebíči

V Třebíči se projdete naučnou stezkou Po stopách opatů a rabínů, která propojuje místní památky – baziliku sv. Prokopa a židovské město se hřbitovem – zapsané do seznamu UNESCO.
Třebíč, Kraj Vysočina

Cesta Václava Vlastníka

Pokud jste příznivci pěší turistiky, vydejte se prozkoumat okolí Třebíče po okruhu Václava Vlastníka. Turistický okruh je vyznačený v okolí města a jeho délka dosahuje téměř 50 km. Okruh si můžete projít celý nebo si ho rozdělit na kratší etapy.
Třebíč, Kraj Vysočina

Historický stereoskop Kaiserpanorama v Třebíči

V třebíčském Malovaném domě si můžete prohlédnout předchůdce kinematografu – Kaiserpanorama. Jedná se vlastně o stereoskop – optický přístroj „k plastickému a perspektivnímu vidění z fotografií plochých“. Kolem roku 1900 se světelné panorámy nacházely v jedenácti českých a moravských městech.
Třebíč, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Vzpomínka Třebíč

Navštivte naši jedinečnou kavárnu a vinárnu v centru města Třebíče. Užijte si skleničku vína, šálek kávy či nevšední dezerty a chlebíčky v kouzelné atmosféře příjemného podniku.
Třebíč, Kraj Vysočina

Grand Hotel Třebíč

Nově zrekonstruovaný Grand Hotel Třebíč se nachází v historickém centru města. Komfortně vybavené pokoje odpovídají nejvyššímu evropskému standardu a poskytují hostům maximální pohodlí. Součástí hotelu je také Relax centrum, bowling a restaurace Elipso.
Třebíč, Kraj Vysočina

Apartmány Holiday Třebíč

Celková ubytovací kapacita činí 9 osob. Samozřejmostí je vlastní toaleta, kuchyňka, sprcha, televize a Internetové připojení.
Třebíč, Kraj Vysočina

Česká whisky – Trebitsch Old Town Distillery

Jsme první český výrobce, který se specializuje na výrobu whisky. Vše děláme bez ústupků na kvalitě. Každému sudu věnuje náš master distiller náležitou péči. Všechny láhve ručně stáčíme i uzavíráme.
Třebíč, Kraj Vysočina