Město Lovosice zve občany k pietnímu setkání u příležitosti Dne vítězství.
Sejdeme se v pátek 8. května v 11 hodin u památníku Mondeléz, kde zástupci vedení města položí květiny k uctění památky obětí druhé světové války. Následně se přesuneme na městský hřbitov, kde budou položeny květiny k dalším památníkům. Přijďte si s námi připomenout tento významný den a uctít památku těch, kteří bojovali za naši svobodu.
Certifikace a další informace