Úvod > Kalendář akcí > 5. Svatební veletrh Litomyšl
5. Svatební veletrh Litomyšl
">
18.1.
19.1.
+ Přidat foto

5. Svatební veletrh Litomyšl

Kdy 18. leden 2020 10:00 - 19. leden 2020 17:00 Společenské akce
Vše pro svatby, kongresy, oslavy pod jednou střechou.
Dny 18. 01. a 19. 01. 2020 budou na Zámeckém návrší a v sálech Evropského školícího centra v Litomyšli patřit již 5. ročníku velmi úspěšného svatebního veletrhu v Litomyšli, který nese stejně jako vloni podtitul SVATBA A PÁRTY a letos s třešničkou pro návštěvníky, Harley – Davidson Praha vystaví na veletrhu dva nové modely motorek.

Na veletrhu se představí vystavovatelé z nejrůznějších oborů, a to především svatební salóny, salóny společenských šatů, výrobci pánských obleků, doplňků a spodního prádla; dále restaurace, květináři, cukráři, pekaři, fotografové, kameramani, muzikanti, grafici, přijedou vinaři z Moravy; své služby představí i cestovní kancelář.

V hlavním sále bude po oba dva dny probíhat doprovodný program, který by měl být inspirací pro návštěvníky (módní přehlídky – svatební, společenské a volnočasové šaty; ukázky vázání kytic, slavnostního líčení a účesů; hudební program). V programu se mimo jiné představí mistři republiky do 10 let ve společenském tanci, dále kolová a krasojízda.

Přijďte si užít slavnostní atmosféru nazdobených sálů. Vstup na veletrh je zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí