Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Veletrh zdraví a esoteriky v Michnově paláci
Festivaly

Veletrh zdraví a esoteriky v Michnově paláci

Víte, že v naší republice žije více než 3 milionu diabetiků a kolem 50 tisíc celiaků? Obě nemoci mají něco společného: obě jsou nevyléčitelné, ale u obou lze s pomocí přísné diety zmírnit příznaky a výrazně zlepšit kvalitu života nemocného.
Pacienty s diabetem a nemocné trpící celiakií se rozhodl oslovit také 49. VELETRH ZDRAVÍ A ESOTERIKY Oslovil řadu odborníků, kteří mají s léčbou diabetu, potažmo celiakie, velmi dobré zkušenosti. A vedle již tradičních přednášek, workshopů a prodejních stánků připravil bohatý program právě pro pacienty s diabetem a celiakií i jejich rodinné příslušníky, přátele a známé.

Vedle zajímavých a poučných přednášek budou mít v prodejní části výstavy možnost zakoupit výživové doplňky a přírodní preparáty, které pacientům pomohou zlepšit nebo alespoň zmírnit jejich nemoc či potíže, které ji nejčastěji doprovázejí. Nabídne rovněž knihy, které se dané tématice věnují, a užitečné pomůcky.

Veletrh se koná ve dnech 22.–23. 2. 2014 10:00–18:00 v Michnově paláci, Újezd 450/40, Praha 1–Malá Strana (v areálu Tyršova domu, poblíž lanovky na Petřín)

Mimo již zmíněná témata se návštěvníci mohou těšit například na tyto programy:

Barvy na talíři a v číši – jak nám pomáhají nebo škodí Hanka Synková Známá spisovatelka (např. Koření proti choření, Všechno je jed-lé…) se zamýšlí nad tématem proč nahradit umělá barviva, která se přidávají do léků, barvivy přírodními.

Mentální trénink PhDr. Iva A. Volf Stejně, jako trénujeme své tělo, aby se udrželo v kondici, můžeme trénovat i mozek a mysl. Začněte si určovat svůj život sami, odkliďte z cesty vše, co vám v tom překáží.

Orgánová růžice. Redoxní signalizace Antonín Turek Co to je orgánové růžice? Jaký význam pro nás má redox signalizace?

#Aktivace regenerační schopnosti každé buňky RNDr. Libor Hanák, Ph.D. Jak přimět každou buňku těla, aby se výrazně zvýšila její schopnost regenerace?

Navíc poutavé přednášky na téma partnerských vztahů.

Provozovatel

Michnův palác (v areálu Tyršova domu, poblíž lanovky na Petřín)

Újezd 450/40
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 777 556 871
Email:
erdelin@volny.cz
WWW:
www.minervazdravi...
GPS:
50,083463 14,404905
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 
 

Praha šlechtická – Lichtenštejnové na Malé Straně

V rámci nového cyklu procházek vám představíme jednu z nejstarších šlechtických rodin ve střední Evropě, rod Lichtenštejnů, který by bylo výstižnější označit jako moravská knížata. Své jméno odvozují od hradu v dolním Rakousku, kde měli své první pozemky.
Praha 1, Praha

Hudební zvěřinec

Výstava v Českém muzeu hudby vás zavede do světa, kde se hudba prolíná s říší zvířat.
Praha 1, Praha

Mezinárodní hudební festival České doteky hudby 2022

24. ročník festivalu České doteky hudby opět rozezní Prahu v období Vánoc. Koncerty se odehrají v nejvýznamnějších pražských kulturních památkách.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel Panny Marie Pod řetězem

Betlém je ze dřeva a byl zhotoven ve druhé polovině 19. století. Klasická kompozice jesliček je utvořena polorozpadlou chýší se Svatou rodinou, volkem a oslíkem. K ústřednímu bodu betlému, malému Ježíškovi, se obrací každá z postav včetně ovcí v pokorném gestu.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Tyršův dům – Michnův palác v Praze

Komplex budov obklopující bývalý Michnův palác s malou kašnou a atriem slouží v současné době nejen tělesné výchově, ale je také pronajímán k pořádání konferencí, školení, reprezentačních a společenských akcí.
Praha 1, Praha

Trampolína na Kampě v Praze – Tyršův dům

Skákání, stejně jako chůze, je jednou z přirozených lidských vlastností. U nás můžete vyzkoušet trénink s instruktorem na objednávku pro skupinu 1-10 lidí nebo kurzy skoků na trampolíně pro děti i dospělé. Nabízíme i exhibiční vystoupení a zábavná čísla.
Praha 1, Praha

Dělej co tě baví

Nabídka smysluplného trávení volného času dětí a mládeže prostřednictvím kurzů, workshopů, festivalů, příměstských táborů a konferencí.
Praha 1, Praha

Studio Fascinace v Praze na Újezdě

Studio Fascinace se orientuje na pohybové aktivity pro všechny věkové skupiny. Nabízí jak populární aktivity jako jsou Zumba, yoga, Pilates, ale i flowtonic, ftiball a třeba i balet pro děti. Věnuje se také cvičení pro seniory.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Luka Lu

Rodinnou restauraci Luka Lu manželů Tijany a Vesa Djoremových najdou hosté v Praze na malostranském Újezdě. Design interiéru je opravdu netradiční: kdyby se místo rušné ulice nacházela před restaurací přímořská kolonáda, bylo by všem hostů jasné, jaký zážitek mají čekat.
Praha 1, Praha

Restaurace Noi

Restauraci najdete na Malé Straně jen pár kroků od stanice lanové dráhy na Petřín. NOI nabízí hostům autentickou thajskou kuchyni v krásném prostředí a s kvalitním servisem.
Praha 1, Praha

Barbar Restaurant na Malé Straně

Klidné místo na Malé Straně s výbornou kuchyní, kávou, širokou nabídkou vín a příjemnou obsluhou. Barbar Restaurant to je gurmánská česká a evropská kuchyně za přiznivou cenu.
Praha 1, Praha

Hotel William

Útulný hotel s jedinečnou polohou v malebném prostředí Malé Strany, v blízkosti pražského Starého Města, obklopen nejkrásnějšími historickými památkami.
Praha 1, Praha