Úvod > Kalendář akcí > 45. Mezinárodní filmový festival Ekofilm 2019: Příroda - naše dědictví

45. Mezinárodní filmový festival Ekofilm 2019: Příroda - naše dědictví

Kdy 9. říjen 2019 16:00 - 12. říjen 2019 23:45 Festivaly
5. ročník mezinárodního festivalu filmů s tematikou životního prostředí EKOFILM. Potkejte se s výraznými osobnostmi, které udávají směr v oblasti péče o životní prostředí.
Co je to “česká příroda”? Jsou to lesy, louky, zahrady, parky, jezera, motýli a brouci nebo prostě půda? Pro někoho je příroda truhlík na balkoně, pro někoho nekončící les. Jak by měla vypadat příroda budoucnosti? Chceme, aby i naše děti znaly přírodu tak, jak ji známe my nebo dáme přednost zástavbě a těžbě? Co zanecháme příštím generacím? To vše zjistíte na 45. ročníku nejstaršího mezinárodního festivalu filmů s tematikou životního prostředí EKOFILM.

Desítky filmů z celého světa a setkání s jejich tvůrci v kině Scala, přehlídka technologických trendů a zajímavostí, jako například virtuální realita v areálu EKOEXPO na náměstí Svobody, programy pro školy i diskuze s předními environmentalisty v Otevřené zahradě, besedy s předními českými i zahraničními odborníky, filmaři či politiky v prostorách Masarykovy univerzity, zážitkové programy i koncerty.Takový bude letos EKOFILM. A co je nejlepší? Všechny akce v rámci festivalu jsou zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 7. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna & Restaurace Savoy

Kavárna & Restaurace Savoy

Brno, Jižní Morava
Shot bar v Brně

Shot bar v Brně

Brno, Jižní Morava