Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > 360 Challenge Praha
360 Challenge Praha
Sportovní akce

360 Challenge Praha

Závod, kde dostane zabrat celé vaše tělo.
Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní váhou těla. Ačkoli se může zdát, že může jít o snadno překonatelnou trať, zdání klame. Nesnažíme se vláčet závodníky do bahna, přelézat vysoké zdi. Snažíme se držet překážek, kde především tělo může být vaším hlavním limitem.

Přinášíme běžecký závod s překážkami s vlastní váhou těla. Čeká vás celkem šest kilometrů. Tři okruhy se čtyřmi stanovišti, kde si na každém zakusíte dvě překážky za sebou.

Provozovatel

360Challenge

Riegrovy sady
537 01 Liberec
Tel.:
+420 775 125 388
Tel.:
+420 775 125 388
Email:
bartakova.n@gmail...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.360tka.cz
GPS:
50,080205 14,441150
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
Tipy na výlet:
Liberec a okolí
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Snížená cena: 350 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kurz – Zažijte sedm divů Prahy

Je Praha vaše srdcovka? Rádi se touláte po městě a ještě raději o tom vyprávíte kamarádům? Pak jste u nás na správném místě
Praha 2, Praha

Přednáška – Královský palác na Pražském hradě

Starý královský palác byl založen na konci 9. století průvodně jako knížecí palác. V průběhu staletí byl mnohokrát přestavován.
Praha 2, Praha

Předvánoční pohoda s malováním keramiky

Přijďte si k nám odpočinout nad tvořením a vyřešit tak třeba vánoční dárky! Namalujete si vlastní vánoční ozdoby, hrnky, talíře, misky či cokoliv jiného dle výběru. Máme plné police různých druhů keramických výrobků, z kterých si určitě vyberete.
Praha 2, Praha

Írán – putování pohádkovou Persií

Cestovatelské promítání Marka Kováře z putování po kouzelné Persii neboli dnešním Íránu!
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Vyhlídkový pavilon Mlíkárna v Riegrových sadech

Stavba téměř čtvercového půdorysu s vnějším schodištěm, která kdysi ze střešní plošiny svým návštěvníkům nabízela zajímavý pohled na Prahu. Jako historická rozhledna se těšila velkému zájmu především pražanů již od konce 19. století.
Praha 2, Praha

Riegrovy sady na pražských Vinohradech

Městský park Riegrovy sady najdete v pražské čtvrti Vinohrady. Tyto vinohradské sady, pojmenované po významném českém politikovi, se právem řadí mezi nejvyhledávanější místo s možností posedět v příjemných hospůdkách s neopakovatelným výhledem na Pražský hrad nebo Petřín.
Praha 2, Praha

Bazén na Vinohradech s dlouhou tradicí

Bazén na Královských Vinohradech provozuje TJ Sokol Praha – Královské Vinohrady. Bazén je jediný svého druhu na Praze 2.
Praha 2, Praha

Asketa-fit nabízí širokou škálu cvičení v centru Prahy

Centrum je vybaveno aerobní a posilovací řadou značky Grün Sport, soláriem Alisun. Asketa nabízí širokou škálu cvičení – aerobic, step, slide, poweryoga, overball, tae-bo, břišní pekáč, schwinn cycling a masáže.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Coffeepark

Přijďte si vychutnat kávu a k ní některý z cukrářských a pekařských výtvorů našeho týmu!
Praha 2, Praha

La Bohème Café na Vinohradech

Klidná atmosféra, pozorná obsluha a špičková káva. Showroom a hlavní kavárna známé pražírny výběrové kávy La Bohème Café patří v rámci Vinohrad k největším, ale zároveň k nejpříjemnějším. Objednejte si kávu a v klidu se tu na chvíli zapomeňte v některém ze zdejších pohodlných křesílek.
Praha 2, Praha

Restaurace Yamato

Restaurace Yamato je originální japonskou restaurací, která nabízí skutečně japonskou kuchyni. Yamato je prapůvodní název pro Japonsko a splňuje i podmínku, že v japonštině musí všechna důležitá slova obsahovat písmena A a O.
Praha 2, Praha

Výtvarná cukrárna

Cukrárna v centru Prahy s vlastní výrobou.
Praha 2, Praha