Úvod > Kalendář akcí > 30. Vodňanské rybářské dny
Festivaly

30. Vodňanské rybářské dny

Po dvouleté kovidové přestávce se od 18. do 21. května 2022 vrátí do vodňanských ulic největší městská slavnost Vodňanské rybářské dny. Kromě rybí a rybářské tematiky ale velkolepý a žánrově pestrý program nabídne koncerty, divadelní představení, vystoupení dětských souborů a výstavy.
Mezi hlavní hvězdy letošního ročníku budou patřit Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a kapela Jelen, jimi ale zdaleka výčet skvělé kulturní nabídky nekončí. Na své si přijdou také milovníci metalové muziky na Blanice Music Festu ve Sportovním areálu Blanice. Na programu nebude chybět ani jazz, dechovka nebo folklór na scéně u kulturního domu. V sobotu zaplní vodňanské náměstí stánkaři se svými rybími pochoutkami, chybět nebude ani tradiční řemeslný trh. Veškerý mumraj ve městě bude možné shlédnout z výjimečně otevřené vodňanské věže. Denně bude pro návštěvníky otevřena zábavná stezka městem, která nadšené dobrodruhy provede po jedinečných rybochovných objektech Střední rybářské školy a Fakulty rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity, kde se seznámí s taji rybářství, rybníkářství a mohou si prohlédnout zajímavé druhy ryb. Součástí sobotního programu budou také rybářské závody u řeky Blanice. Akci pořádá Město Vodňany prostřednictvím Městského kulturního střediska Vodňany v úzké spolupráci s dalšími partnerskými organizacemi ve městě. 

Program Vodňanských rybářských dnů je zdarma bez nutné předchozí rezervace. Seznamte se s rybářskou tradicí a užijte si parádní odpočinkový čas v královském městě Vodňany. 
 
Zobrazit více

Provozovatel

Město Vodňany

nám. Svobody 18
389 01 Vodňany
Tel.:
+420 777 123 509
Email:
predprodej@meksvo...
GPS:
49,148099 14,176540
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer Vodňany

Vodňany, Jihočeský kraj
Kavárna Lahoda & dětské studio

Kavárna Lahoda & dětské studio

Vodňany, Jihočeský kraj
Zábavné centrum Družba Vodňany

Zábavné centrum Družba Vodňany

Vodňany, Jihočeský kraj
Kavárna v Království času Protivín

Kavárna v Království času Protivín

Protivín, Jihočeský kraj