Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > 3. ročník celorepublikových závodů kočárků v Rožnově pod Radhoštěm
Akce pro děti

3. ročník celorepublikových závodů kočárků v Rožnově pod Radhoštěm

ZÁVODY KOČÁRKŮ budou probíhat ve STEJNÝ DEN (13.4.2014), ve STEJNÝ ČAS (15hod) PO CELÉ ČR (nejméně 35 míst). V Rožnově pod Radhoštěm se závod koná v Městském parku u Včelína od 15:00. V případě nepříznivého počasí se závody uskuteční v obchodním domě Láz, 3.patro.
Těšit se můžete na krásné ceny a skvělou atmosféru. Neváhejte a přijďte s námi přivítat jaro! Pro děti, které již odrostly kočárkům, budou připraveny různé soutěže a drobné dárky. Startovné 50Kč bude vybíráno za každou závodící rodinu, přičemž výtěžek z celé akce bude věnován neziskové organizaci Centrum Paraple.

Zájemci, hláste se předem na uvedeném webu. Jedná se o závody ve sportovní chůzi s kočárkem a soutěžit se bude ve 3 hlavních kategoriích: 1. Závody kočárků ve sportovní chůzi pro MAMINKY 2. Závody kočárků ve sportovní chůzi pro TATÍNKY 3. Závody kočárků ve sportovní chůzi pro CELOU RODINU.

Soutěží se na trase dlouhé cca 100 kroků a vyhrává ta (ten, ti) nejrychlejší! Jelikož se soutěží ve sportovní chůzi, kterou si mnoho závodníků plete s rychlochůzí či dokonce během, je třeba, aby na celý průběh závodů dohlíželi nekompromisní „traťoví rozhodčí“.

ZÁVODY KOČÁRKŮ, to je nejen sportovní zážitek pro maminky, tatínky a celé rodiny, je to spousta usměvavých tváří a nezapomenutelných chvil! Přijďte i vy na tuto unikátní akci, která si získala své příznivce ve všech koutech ČR! Srdečně zveme také rodiny s handicapovanými – tělesně či mentálně – postiženými dětmi a vozíčkáře!

Provozovatel

Strollering

Městský park u Včelína
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Tel.:
+420 725 613 903
Email:
hana.jantacova@st...
WWW:
www.zavodykocarku.cz
WWW:
www.strollering.cz
GPS:
49,457597 18,142669
 
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

Poznámka:Startovné činí 50 Kč za každou závodící rodinu, přičemž výtěžek z celé akce bude věnován neziskové organizaci Centrum Paraple.

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Mimořádné otevření Jurkovičovy rozhledny

Projděte se zimní přírodou na mimořádně otevřenou Jurkovičovu rozhlednu.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Mimořádné otevření Jurkovičovy rozhledny – v posledních dnech roku 2022 a na Nový rok

Užijte si výhled na zimní Rožnov pod Radhoštěm.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Štěpánská koleda ve Valašském muzeu v přírodě

Vánoční koncert v kostele sv. Anny Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Program začíná ve 13:00 a 15:00 hodin. Zpěváky a tanečníky valašského souboru Mezříčan doprovodí Cimbálová muzika Jiřího Nechanického.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Mikulášský podvečer v Rožnově pod Radhoštěm

Zveme vás do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm k procházce Valašskou dědinou s mikulášskou nadílkou.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Naučná stezka Po stopách Dušana Samo Jurkoviče a historie lázeňství v Rožnově pod Radhoštěm

Drobníkův chodník, Seichertův chodník a Jurkovičův chodník. To jsou tři části naučné stezky, která spojí historii lázeňství v Rožnově pod Radhoštěm s architekturou Dušana Samo Jurkoviče.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Roztáhněte svá křídla nad Valašskem – seznámení s paraglidingem

Chcete se stát pilotem praglidingu a ještě nevíte jestli to zvládnete? Přímo v terénu se pod vedením zkušených instruktorů teoreticky i prakticky seznámíte s paraglidingem.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Beskydská rezervace Boto – zažijte pravou beskydskou tmu

Beskydská oblast tmavé oblohy (BOTO) se nachází na Česko – Slovenské hranici se středem kolem obcí Staré Hamry a Bílá. Nejvyšším bodem v BOTO je Lysá hora (1323 m n. m.). V Beskydech lze zažít úchvatný pohled na Mléčnou dráhu se spoustou tmavých oblastí.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Půjčovna elektrokol v Rožnově pod Radhoštěm

Naplánujte si výlet z Rožnova na Pustevny a Radhošť přes Horní Bečvu a Martiňák – na našem elektrokole to zvládne opravdu každý. Elektrokola Haibike vás překvapí svou lehkou ovladatelností a také krásným vzhledem.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Posezení u Libuše Rožnov pod Radhoštěm

Restaurace se nachází přímo v srdci Rožnova s výhledem na náměstí. Elegantně a decentně zařízená nábytkem z jemně kovaného materiálu v kombinaci se dřevem a živými květinami nabízí kapacitu 30 míst a v létě venkovní terasa před restauraci.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Grillbar Restaurant Rožnov pod Radhoštěm

Prvotřídní restaurace uprostřed Valašska v samotném centru města s příjemným posezením a obsluhou. Naše nabídka České, Moravské a mezinárodní kuchyně, specialit na grilu, rybích specialit a prvotřídní pizzy, vám naplní vaše chutě.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Hotel Agh Rožnov pod Radhoštěm

Hotel nabízí příjemné a komfortní ubytování. Ubytovat se můžete v nejrůznějších typech apartmánů – císařský, valašský, zlatý či apartmán Modrá laguna. K nahlédnutí je zpřístupněna vinotéka hotelu s možností degustace vín z celého světa.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Albert Málek Restaurant

Restauraci jsme pojmenovali po Albertu Málkovi, prapradědečkovi současného spolumajitele.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj