Klub českých turistů Hrádek nad Nisou pořádá 3. ročník pivního pochod v Hrádku nad Nisou. Start a cíl bude na Hasičské louce, ulice Luční v Hrádku nad Nisou. Připravena je 13 km trasa s 8 pivními zastávkami. Degustovat můžete čepované pivo z regionálních pivovarů.
Těšit se můžete na 13 km okružní trasu. Startovné činí 150 Kč, ve kterém održíte první pivo na cestu zdarma, startovní kartičku, pivní kvíz a překvapení. Ostatní piva se hradí zvlášť u jednotlivých pivních stanovišť. K dispozici dostanete startovní lístek s mapou, se kterým budete po cestě sbírat pivní razítka. V cíli bude připraven bohatý program (pivní hry, tombola, vyhodnocení nejlepšího pivovaru, vyhodnocení kostýmů). Připravena bude také nealkoholická varianta. Letos nezapomeńte občanský průkaz. S sebou případně i Eura a zloté, letos bude zapojený polský a německý pivovar.
Těšit se můžete na
pivní tombolu a
hry s pivní tématikou. V cíli proběhne hodnocení o nejlepší pivo Pivního pochodu 2025. Druhý ročník vyhrál pivovar Kocour z Varnsdorfu.
Startovat je možné od 10:00 do 12:00 hodin!
Start na hasičské louce v Hrádku nad Nisou.
V cíli vyhodnocujeme 3. nejlepší masky pivního pochodu.
3. ročník pivního pochodu v Hrádku nad Nisou nabízí 13 km trasu s 8 pivními zastávkami a bohatým programem. Startovné zahrnuje mnoho výhod.
Pivní pochod se koná v Hrádku nad Nisou.
Startovné na pivní pochod činí 150 Kč.
Ve startovném je zahrnuto první pivo zdarma, startovní kartičku, pivní kvíz a překvapení.
Délka trasy pivního pochodu je 13 km.
Na trase je 8 pivních zastávek, kde můžete degustovat čepované pivo z regionálních pivovarů.
V cíli je připraven bohatý program s pivními hrami, tombolou, vyhodnocením nejlepšího pivovaru a kostýmů.
Kromě českých korun jsou přijímány také Eura a zloté.
Druhý ročník Pivního pochodu vyhrál pivovar Kocour z Varnsdorfu.
Ano, na pivním pochodu je připravena také nealkoholická varianta piv.
Otázky i odpovědi jsou strojově generované a neprošly redakční úpravou.