Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > 21. ročník Orientační automobilové soutěže Eva a Adam 2014
Ymca tábor Sobešín
Sportovní akce

21. ročník Orientační automobilové soutěže Eva a Adam 2014

Rádi poznáváte nová místa? Luštíte rádi kvízy spojené s autoturistikou? Víkendová automobilová soutěž je právě pro vás!

1. český automotoklub žen Praha pořádá tento víkend 23.5.-25.5.2014 již 21. ročník orientační automobilové soutěže pod názvem Eva a Adam 2014. Soutěž se jede za plného provozu v krásném prostředí kolem Českého Štemberka.

Závod má 3 etapy. Noční v pátek, dopolední a odpolední v sobotu. Soutěžící plní cestou různé úkoly u kterých si vyzkouší svoji šikovnost i pozornost. Bližší informace na webu pořadatele.

Provozovatel

1.český automotoklub žen Praha

Pod Vodojemem 1050
149 00 Praha 4
Tel.:
+420 602 217 307
Email:
autoklubzen@sezna...
WWW:
www.autoklubzen.cz
GPS:
50,026174 14,503038
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 500 Kč

Poznámka:

startovné je 750 Kč, ubytování a polopenze od 400 Kč do 800 Kč.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Mikulášský průvod Jižním Městem

Přidejte se k Mikulášskému průvodu, kde se kamarádí čerti s anděly a ostatní drobotinou. Průvod vychází od Komunitního centra Matky Terezy a putuje Centrálním parkem. V průvodu jsou vítáni malí čertíci i andílci.
Praha 11, Praha

Lollipopz – vánoční koncert

Anet, Amy, Nely, Annie dohromady hudební skupina Lollipopz. Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Praha 11, Praha

Kluziště Chodov na ledě

Od prosince do ledna se již po čtvrté park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.
Praha 11, Praha

Adéla Marie Jirků – Mařka

Artotéka srdečně zve na prosincovou výstavu Mařka, která představí čerstvě vydanou stejnojmennou autorskou knihu Adély Marie Jirků o její hluchoněmé „tetě“, která celý život pásla ovce kolem rodné dřevěnice na Valašsku a na stará kolena začala kreslit art brut obrázky.
Praha 11, Praha

Aktivity v okolí

Greenway Praha – Vídeň – na kole z Prahy až do Vídně!

Trasa spojuje dvě středoevropské metropole Prahu a Vídeň. Vznikla díky snaze občanského sdružení Greenways – Zelené stezky. Na kole nebo pěšky tak objevíte kus historie i přítomnosti.
Praha 11, Praha

Latino Ladies DanceZone

Chcete tančit a nemáte partnera? Nevadí, přijďte sama! U nás si v příjemném prostředí zatančíte latinskoamerické tance pod vedením skvělého lektora.
Praha 11, Praha

Taneční kurzy Praha 11 – Chodov

Street dance, Balet, Contemporary, Latin dance. Tanec pro děti, mládež a dospělé.
Praha 11, Praha

Kulturní centrum Zahrada

Najdete nás na Praze 11 nedaleko zastávky metra Chodov. Budova je bezbariérová a připravená i na nejmenší návštěvníky.
Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha