Úvod > Kalendář akcí > Břevnovský masopustní průvod 2020
Břevnovský masopustní průvod 2020
"> "> "> ">
25.2.
+ Přidat foto

Břevnovský masopustní průvod 2020

Kdy 25. únor 2020 16:00 - 17:00 Společenské akce
Břevnovský masopustní průvod projde Břevnovem v úterý 25. února 2020.

Maškarní průvod Břevnovem

Sraz na rohu ulic Bělohorská a Pod Královkou u obchodu Moje Kredenc! Na místě ukončení průvodu bude připraveno občerstvení a zabijačka.

Průvod doprovodí bubeníci a další hudebníci. Dorazí i kejklíř Vítek se svoji družinou a další maškary. Během průvodu bude pro masky připraveno malé občerstvení. Pro účastníky masopustního veselí bude v břevnovském klášteře připraveno zabijačkové občerstvení s posezením, hudbou a tancem.

Čerstvé jitrničky, jelita, tlačenka, polévka, guláš, prejty, bramborové placky a spirálky, trdlo a jiné. Pivo poteče proudem. Budou i teplé nápoje i něco ostřejšího. Deset nejkrásnějších (nejnápaditějších), dětských masek bude odměněno. Bubínky, řehtačky, trumpetky aj. s sebou.
 

Masopustní maškarní bál

V sobotu 29. února 2020 se od 19:00 koná maškarní bál, v hotelu Pyramida Praha 6 - Břevnov. Letos je téma masek "PŘÍŠERY A STRAŠIDLA" (maska není podmínkou).

Je přichystána i bohatá tombola (např.zapůjčení automobilů na víkend s plnou nádrží, sud piva Herold, poukazy do restaurací a prodejen, kosmetické a uzenářské balíčky atd.). Nejoriginálnější masky dostanou hodnotné ceny. Až do 2:00 bude hrát k tanci a poslechu skupina Vitamín.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 7. 2020