Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > 2. charitativní bazárek v pražské restauraci 7 Tacos Steak & Grill
Charitativní bazárek
Společenské akce

2. charitativní bazárek v pražské restauraci 7 Tacos Steak & Grill

Druhý ročník charitativního bazárku, jehož výtěžek je věnován opuštěným pejskům a kočičkám, pořádá hotel Plaza Alta a restaurace 7 Tacos ve spolupráci s občanským sdružením Cibela. Bazárek bude otevřen v pátek 27. března 2015 od 15 do 21 hodin v restauraci 7 TACOS Steak & Grill.
Nákupem oblečení, knížek, doplňků a dalšího zboží, které do bazárku věnovali především zaměstnanci a přátelé hotelů Jalta a Plaza Alta a restaurací Como Restaurant & Café a 7 Tacos Steak & Grill, mohou návštěvníci přispět na dobrou věc a ještě si udělat radost. Loni bazárek vynesl 27 000 Kč a celý výtěžek byl předán občanskému sdružení Cibela, které podporuje psí a kočičí mikroazyly. Stejně tomu bude i letos.

V loňském roce bylo v bazárku přes 1 000 kusů oblečení a doplňků, knížky, elektroniku, malé kuchyňské spotřebiče. Letos vybírají organizátoři především kvalitní zboží – vybárat můžete například velmi pěkné a nenošené oblečení značek Pietro Filipi, Smash, Mango, Marks & Spencer, Tommy Hilfiger a další, spoustu skvělých knížek, sluneční brýle, šperky či hračky.

V průběhu akce budou zástupci Cibely připraveni návštěvníkům poradit se vším, co se týká pejsků a kočiček, a pejky a kočičky hledající nový domov také přivedou s sebou. Pro děti bude připravená zábava v podobě her a soutěží a pro každého nakupujícího tombola o zajímavé ceny.

Program:
15 hod. otevření bazárku
16 hod. workshop a soutěže pro děti (např. Ušij si vlastní kočičku, omalovánky apod.) 18 hod. pekelná módní přehlídka – moderují DOZER a METODĚJ
20 hod. dort od pejska a kočičky
21 hod. tombola a ukončení

Průvodcem celé akce bude Dominik Zbrožek. V den konání bazárku se bude nabízet také speciální citronáda za 5 Kč, jejíž výtěžek půjde rovněž na opuštěná zvířata. Případné neprodané zboží bude předáno Azylovému domu SKP v Horních Počernicích a občanskému sdružení Zachraň kočku.

Provozovatel

Hotel Plaza Alta, restaurace 7 TACOS Steak & Grill a sdružení pro opuštěné psy Cibela

Ortenovo náměstí 1086/22
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 725 753 612
Tel.:
+420 220 407 081
Email:
pr@hoteljalta.com
Email:
gm@plazahotelalta...
GPS:
50,107851 14,450115
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Robo-párty s Codey Rocky

Codey Rocky je robůtek ideální pro seznámení se se základy programování. Ovládá se totiž pomocí blokového jazyku, kde samotné programování je tak jednoduché, jako skládat puzzle.
Praha 7, Praha

Seznámení s Ozoboty

Přijďte na hravé seznámení s programováním robotů. Ukážeme si robota ozobota a naučíme se jak ho naprogramovat.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Centrum současného umění DOX

Centrum současného umění DOX v Praze je nezávislou mezioborovou platformou pro současné české a mezinárodní umění, architekturu a design.
Praha 7, Praha

Holešovický měšťanský pivovar

Pivovar zde byl postaven v roce 1895 a pivo pod názvem Měšťan vařil až do roku 1998. Areál pivovaru dnes slouží jako administrativní komplex.
Praha 7, Praha

Vzducholoď Gulliver na střeše centra DOX

Dřevěná vzducholoď na střeše centra DOX jakoby přistávala na střeše Centra současného umění DOX v Holešovicích. Raritní stavba, která při běžné procházce není z ulice skoro vidět, slouží jako místo pro setkávání současného umění a literatury.
Praha 7, Praha

Půjčovna hausbótů v Praze

Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

Pivovar Marina Praha – přímo v přístavu

Užijte si stylové prostředí středomořské restaurace i příjemné posezení v české části s vlastním pivovarem, kde můžete ochutnat jak piva klasická, tak i vícestupňové speciály.
Praha 7, Praha