Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dostihy chrtů a závody šlapadel o 1.000 Kč
Chandon
Akce pro děti

Dostihy chrtů a závody šlapadel o 1.000 Kč

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře – Motol.

Program pro sportovce, skupiny přátel, i jednotlivce, relaxující diváky, rodiny s dětmi.
Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře – Motol. Možnost výher jako další příjemný bonus. Dostihy chrtů se konají, i kdyby pršelo – chrtům déšť nevadí a na vás pršet nebude. Kdyby vám na terase bylo chladno – máte možnost využít skvělého zázemí přilehlé restaurace v Cafe Gallery a SportBaru.

Akce – ABSOLUT GREYHOUND RACE:

I. NP – Krytá terasa se stolečky a tribunovými sedátky:
(přiléhající k Cafe Gallery Restaurant a Sport-Bar Restaurant)
• dostihy chrtů a "sázení" na chrty s možností výhry láhve dobrého vína
• závod velkých šlapadel (Pedal Big Go-Kart) o 1.000,- Kč (1. jezdec) nebo 500,- Kč (2. jezdec)
• losování o dvě volné vstupenky do multikina Cinestar na film dle vlastího výběru
• mazlení s chrty – fotografování s vítězi chrtích dostihů
• speciality restaurace Four Leaf Restaurant
• využijte poslední teplé dny na krytých terasách

Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla ve vyřazovacím závodu na outdoor dráze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec). Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla se mohou k závodu (k tatínkovi, mamince, bratrovi, sestřičce na velkých šlapadlech) přidat. Pozor – vyzkoušíte si jízdu na opravdovém (!) závodním okruhu – ne ledasjakém, mimořádná kvalita finálního asfaltu Vám zajistí skvělou jízdu – dráha bez důlků, jamek, boulí, nebudete se vyhýbat cyklistům, bruslařům, apod. Přijďte se vyřádit – šlapat nebo fandit!

Uvidíte dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie, za našimi závodními technologiemi až do Austrálie či Ameriky, či např. Macau. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety – přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit.

Z dostihového menu připraveného speciálně pro tento dostihový den si jistě vyberete – přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech o výtečnou gastronomii kuchyně Four Leaf Restaurant. Můžete si také předem sjednat pro účast ve Vyhlídkové restauraci závazné menu pro skupinu přátel a oslavit zde firemní nebo rodinný event.

Program akce v bodech:

12.00 – 13.00 – HAPPY FAMILY – volné jízdy šlapadel (v ceně konzumačního lístku)
13.00 – 14.30 – závody chrtů (v ceně konzumačního lístku)
- tipování na vítězné pořadí doběhu chrtů (tipovací lístky v ceně konzumačního lístku)
- fotografování s vítězem závodů
- mazlení s chrty
15.00 – 16.00 – závody šlapadel – výborné pro team building!
16.00 – 17.00 – volné jízdy šlapadel – HAPPY FAMILY – v ceně konzumačního lístku
- posezení na terase

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
info@greyhoundpar...
GPS:
50,067918 14,350107
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Winter Run Praha

Kdy: 18.2.2023. Kde: Park Ladronka.
Praha, Praha

Kluziště na Vypichu – brusle u obory Hvězda

Veřejné kluziště na Vypichu před oboru Hvězda, v areálu dopravního hřiště Domu dětí a mládeže Praha 6. Bruslení pro veřejnost ve všední dny v čase 12:00-21:00 hod (v dopoledních hodinách vyhrazeno pro školy a školky)a o víkendu od 9:00 do 21:00. 
Praha 6, Praha

Obležení Mariupolu, poslední novináři v okupovaném městě – výstava Mstyslava Chernova a Evgenie Maloletky

Příběh dvou ukrajinských dokumentaristů, kteří do poslední chvíle zůstali v obléhaném Mariupolu, zasáhl celý svět. Chernov s Maloletkou z města, které před válkou mělo téměř půl milionu obyvatel, informovali pomocí fotografií o světě bez elektřiny, telefonického signálu, vody či dodávek jídla.
Praha 5, Praha

Andrej Bělocvětov – Tets Ohnari – Josef Seidel

Aktuální výstavy v Egon Schiele Art Centru.
Český Krumlov, Jihočeský kraj

Aktivity v okolí

Trabant muzeum Praha Motol

V pražském Motole naleznete muzeum věnované nejznámějšímu výrobku východoněmeckého automobilového průmyslu – trabantu. Seznámíte se zde s kompletní historií tohoto vozu s dvouválcovým dvoutaktním motorem a s karosérií z duroplastu.
Praha 5, Praha

Elektické motokáry a závodní šlapadla Go-Kart v Greyhound Parku Motol

Sportovní areál Greyhound Park Motol slouží více druhům sportů a zábavy. Asfaltová závodní dráha má víceúčelové využití, například pro odrážedla, šlapadla, cyklistická kola, in-line brusle i elektrické motokáry. Přijďte si zajezdit v bezkonkurenčních elektrických motokárách!
Praha 5, Praha

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol je jedinou dostihovou dráhou v České republice, která splňuje mezinárodní standardy. Dráha je soukromá a závody zde provozuje Česká greyhound dostihová federace.
Praha 5, Praha

Minigolf u parku Cibulka

Přijďte si zahrát adventure minigolf do klidného prostředí u parku Cibulka. V rámci areálu je i příjemné posezení s občerstvením.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.
Praha 6, Praha

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha v Praze

S historií břevnovského kláštera je spjat také pivovar. Možná vznikl již záhy po založení kláštera, jako součást jeho hospodářského zázemí, jeho existenci ovšem jen nepřímo dokládá listina z poloviny 13. století.
Praha 6, Praha