!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > 13. Třebíčská halovka 7.3.2020

13. Třebíčská halovka 7.3.2020

Kdy 7. březen 2020 8:30 - 16:00 Sportovní akce
Kdo zná leteckého akrobata M. Šonku, nebo leteckou show světové série Red Bull Air Race a v jeho regionu by se konalo něco obdobného určitě by si takovou příležitost nenechal ujít.
Jde na první pohled poněkud o okrajovou sportovně - technickou událost, přitom je to velice atraktívní podívaná a né nutně pouze pro tatínky s omladinou.

NUTNÉ - s sebou obuv na přezutí - světlá podrážka - platí i pro diváky

Pravda nejde tak úplně o dospělá letadla, ale pouze o dálkově ovládané modely, právě pro to bude show možná ještě více přístupnější a atraktívnější.

Při účasti rodičů s ratolestmi se možná některé právě zde nadchnou pro toto high-tech hobby a konečně se dokážou odtrhnout od mobilů či počítačů a budou čas věnovat smysluplnější kratochvílí, které může přerůst až ve studium technických profesí, po kterých je taková poptávka...
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2020
8.8.
Na chill

Na chill

Třebíč, Vysočina
31.7.
1.8.
Polanka Fest 2020

Polanka Fest 2020

Třebíč, Vysočina