Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > 10. Maloskalský jarmark
Lidová řemesla a trhy

10. Maloskalský jarmark

Oblíbená akce odehrávající se vždy první zářijovou sobotu bude letos slavit už desáté výročí. Právě 7. září 2019 od 10:00 se návštěvníkům otevře Kemp Ostrov v srdci Malé Skály s tradičně lákavým programem a více než šedesáti prodejci regionálních produktů, uměleckých i řemeslných předmětů a dobrot.
Letos se můžete těšit například na doprovodnou kapelu STAROČEŠTÍ HELIGONKÁŘI. Velkým lákadlem je vystoupení oblíbeného dua žonglérů a akrobatů BRATŘI V TRICKU, kteří předvedou od 12:00 své vtipné představení Malíři. Hosté se mohou těšit také na železnobrodský pěvecký sbor MY GOSPEL nebo Orientální studio NAJLA. Pro nejmenší děti jsou připraveny dvě divadelní pohádky divadla HAD nebo celodenní zábavný program hned dvou rodinných center z blízkého okolí (Andílek a Břidlička).

V přednáškovém stanu se také nebudete nudit. Mimo jiné vystoupí se svou přednáškou Zdeněk Okleštěk, který pohovoří na dvě ožehavá témata: „Kde se tvoří a boří sebevědomí dětí“ a rozebere také problematiku „Děti a digitální závislost, digitální závislost a my“.
Nezapomeňte ovšem ani na tradiční soutěž Maloskalská marmeláda! Přineste v den jarmarku soutěžní marmeládu do 11 hodin do soutěžního stanu a můžete vyhrát hodnotné ceny.

Přijďte si zkrátka odpočinout, pobavit se a nasát atmosféru pozdního léta v Malé Skále.

Provozovatel

z.s. MA.SKA - Maloskalsko

Vranové 1. díl 668
468 22 Železný Brod
Tel.:
+420 732 166 543
Email:
info@maskamaloska...
WWW:
www.maskamaloskal...
GPS:
50,646308 15,195434
 
 

Vstupné

Cena: 40 Kč

Snížená cena: 20 Kč

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Vánoční trhy na Bělišti v Železném Brodě

Vánoční trhy, které se konají v jednom z největších a nejkrásnějších domů, jenž reprezentuje pojizerskou lidovou architekturu 19. století, mají dvacetiletou tradici. S jejich pořádáním začalo muzeum již v roce 2002.
Železný Brod, Liberecký kraj

Advent na Kittelovsku – program příležitostné kavárny a jarmarku

Advent na Kittelovsku Od 6.12. Příležitostná odpolední kavárna s benefičním prodejem a každodenním programem. 10.12. Hlavní program na celý den. Koncerty, divadlo, zážitky z tvorby řemeslných výrobků.
Pěnčín, Liberecký kraj

Po stopách Albrechta z Valdštejna – putovní hra

Vydejte se po stopách slavného vévody Albrechta z Valdštejna do míst, která byla součástí jeho tehdejšího panství. Putovní hra funguje na principu sběru razítek.
Turnov, Liberecký kraj

Vánoce na zámku Sychrov

Vánoce na zámku Sychrov.
Sychrov, Liberecký kraj

Plavba lodí po Jizeře v okolí Malé Skály

Půjčovna lodí a raftů "Lodě Ostrov" sídlí na Malé Skále v Autokempu Ostrov, v srdci Českého ráje. Našim zákazníkům nabízíme zapůjčení lodí pro plavbu po Jizeře, vždy v okolí Malé Skály.
Malá Skála, Liberecký kraj

Žlutá Plovárna na Malé Skále

Žlutá Plovárna je unikátní sportovně rekreační centrum. Nachází se pod vyhlídkou skalního masívu Pantheon a nad jezem na Malé Skále, v Českém ráji. V areálu naleznete lanové centrum, půjčovnu lodí, raftů a kajaků, půjčovnu koloběžek a sportovních potřeb, které můžete využít na místních hřištích.
Malá Skála, Liberecký kraj

Kaple sv. Vavřince v Malé Skále

Zámeckou kapli sv. Vavřince dal v roce 1869 postavit majitel maloskalského panství Ludvík Oppenheimer. Před kaplí stojí socha Jana Nepomuckého. V roce 1996 byla kaple zrekonstruována a její okolí bylo upraveno na park.
Malá Skála, Liberecký kraj

Hotel Jizera – bowling a víceúčelové hřiště v Malé Skále

Využití volného času nejen za ošklivého počasí a strávení volných chvil společenskou hrou nebo aktivním sportem.
Malá Skála, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace pod Pantheonem

Restaurace Maloskalského pivovaru nacházející se v blízkosti skalního hradu Vranov Pantheon.
Malá Skála, Liberecký kraj

Ubytování Eliška Burianová v Malé Skále

Ubytování Burianová Eliška se nachází na klidném a tichém místě v obci Malá Skála ve velmi oblíbeném regionu Český ráj, s překrásným výhledem na Suché skály.
Malá Skála, Liberecký kraj

Autokemp Ostrov v Malé Skále

Autokemp Ostrov v Malé skále nabízí chatky, prostor pro stany i karavany, restauraci, wifi připojení, dětské hřiště, ohniště a kuchyňku. Poskytuje úschovnu kol, lodě k zapůjčení a noční hlídání v hlavní sezóně.
Malá Skála, Liberecký kraj

Penzion Neco v Malé Skále

Penzion Neco nabízí příjemné ubytování rodinám s dětmi v apartmánech s kuchyňkou nebo v pokojích se společným zázemím. Nachází se v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery, v regionu Český ráj.
Malá Skála, Liberecký kraj