Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > 1. narozeniny JumpParku!
1.narozeniny JumpParku
Sportovní akce

1. narozeniny JumpParku!

Už to bude rok, co jsme pro vás otevřeli největší trampolínový park ve střední Evropě a věříme, že to stojí za pořádnou oslavu! Proto jsme si pro vás připravili jako dárek – skákání celý den úplně zdarma!
Kromě samotného skákání zdarma se v JumpParku můžete také těšit na bohatý program, kdy si budete moci zasoutěžit o věcné ceny, vyfotit se v našem fotokoutku, zúčastnit se tomboly nebo ochutnat narozeninový dort.

Skákat se bude vždy ve 30 minutových blocích (v celou hodinu a v půl), s nutností rezervace prostřednictvím rezervačního systému na webových stránkách JumpParku. Aby si mohli skákání zdarma užít všichni, je možné zarezervovat si pouze jeden půlhodinový blok! (Každý skákající dostane na svou rezervovanou půl hodinu barevný pásek a nebude mu umožněno skákat v dalších blocích).

V rámci půl hodiny skákání můžete samozřejmě využít všechny atrakce – 3D vybíjená, Basketball, Foam pit a Free Jump.

Bude to paráda, tak neváhejte a pomozte nám to v neděli 10.4. pořádně oslavit. My už se nemůžeme dočkat!

Provozovatel

JumpPark

Na Jarově 2
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 728 144 357
Email:
praha@jumppark.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jumppark.cz
GPS:
50,087993 14,490653
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Vstup zdarma pouze po předchozí rezervaci na webových stránkách JumpParku!

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Jak si vzal Franta princeznu

Loutková pohádková hra se zpěvy o osmi obrazech.
Praha 3, Praha

Velikonoční tvůrčí dílna textilních technik

V této dílně se zaměříme na použití jarních a Velikonočních motivů.
Praha 3, Praha

Kurz tvůrčího psaní

Přijďte si vyzkoušet něco nového a objevte hranice své představivosti. Pod vedením lektorky a spisovatelky Ivany Myškové si vyzkoušíte různé typy vyprávění a přes různé žánry vystavíte vlastní příběh.
Praha 3, Praha

Dance well – Ozdravná síla tance

Ozdravná síla tance pro všechny, bez ohledu na věk, pohybové omezení a zkušenosti. Pravidelná setkání s tancem pro všechny, kterým vstoupila do života Parkinsonova choroba nebo jiné pohybové omezení.
Praha 3, Praha

Kočárkino – Za hranicemi možností

„Ty nejsi lidská bytost, jsi atletka.“ Taková slova slyší gymnastka Rita Mamun od své nemilosrdné vrchní trenérky.
Praha 3, Praha

Žižkonoce

Přijďte s námi za žižkovskou koledou a vykoledujte si hromadu zábavy! Zapojte se do velikonoční bojovky, která startuje ve Vozovně a končí v Atriu.
Praha 3, Praha

Dance well – Ozdravná síla tance

Ozdravná síla tance pro všechny, bez ohledu na věk, pohybové omezení a zkušenosti. Pravidelná setkání s tancem pro všechny, kterým vstoupila do života Parkinsonova choroba nebo jiné pohybové omezení.
Praha 3, Praha

Sdílny – Kurz šití na stroji pro začátečníky

Naučte se základní práci na šicím stroji, získejte cit pro střihy a na závěr si ušijte třeba vlastní tašku. Kurz šití vede Eva Skalická, která se krejčovskému řemeslu věnuje celý život.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

JumpPark Praha Jarov

Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo. Trampolíny od stěny ke stěně jsou spojené a tvoří jedno velké hřiště.
Praha 3, Praha

Hector Sport Praha

Hector Sport je sportovní centrum v Praze 10 – Malešicích s dlouholetou historií, ve kterém najdou návštěvníci sportovní vyžití, zábavu a příjemné posezení v klubové atmosféře. Hector nabízí mnoho sportovních aktivit, relaxaci ve wellness centru apod.
Praha 10, Praha

Velodrom na Třeběšíně

Ve skrytu uliček nedaleko Nákladového nádraží se ukrývá jeden z nejvýznamnějších velodromů v České republice.
Praha 10, Praha

Strollering v Malešickém parku aneb kočárkování tak trochu jinak

Cvičení pro maminky v Praze-Malešicích, které nemají hlídání a chtějí se dostat zpět do formy. Strollering je fitness program, jehož cílem je dostat maminky znovu do kondice. Zaměřuje se na posílení a protažení hlavních svalových skupin.
Praha, Praha

Jóga pro rodiče s dětmi v jazykové školce KinderGarten v Praze

Jógové cvičení maminek a tatínků s dětmi od 2 do 7 let v jazykové školce Kinder Garten v Praze Vinohradech. Lekce trvá celkem 60 minut a probíhá v českém i anglickém jazyce.
Praha 10, Praha

Malešický park v Praze 10 – místo k relaxaci pro všechny

Park v pražských Malešicích prošel rekonstrukcí a nyní nabízí všem generacím místo k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Objevíte zde veselé vodní prvky, okruhy pro cyklisty a in-line bruslaře, dětská hřiště nebo cvičební prvky pro seniory.
Praha 10, Praha

Baletní škola Evy Maternové-Trávníčkové

Baletní škola pro děti i dospělé v Praze je určena pro chlapce a dívky od 5 let a pro dospělé od 15 let. V hodinách se výuka zaměřuje na komplexní pohybový a taneční rozvoj dítěte (klasický, lidový, moderní tanec a taneční gymnastika) s individuálním přístupem ke každému jednotlivci a maximální podporou individuálního tanečního projevu.
Praha 3, Praha

Judo a sebeobrana pro děti

Oddíly a kroužky juda a sebeobrany na mnoha místech v Praze, v Hostivici, Dolních Břežanech a Černošicích.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel A&O Praha Rhea v Malešicích

Hostel a&o Prague Rhea se nachází blízko Malešického parku, jen 200 metrů od tramvajové zastávky Zborov a 20 minut jízdy tramvají od historického centra Prahy. Kapacita zařízení je cca 1 000 osob, kterým slouží 350 jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů a apartmánů.
Praha 10, Praha

Malešický mikropivovar

Pivovarská restaurace s letní zahrádkou a s odděleným salónkem až pro 50 osob, oblíbeným pro pořádání soukromých či firemních večírků. 10 rotujících výčepních kohoutů, výběrová pivotéka s lahvovými pivy z celého světa. Domácí kuchyně včetně každodenního poledního menu.
Praha 10, Praha

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Comfort Hotel Prague City East

Bydlete v americkém stylu. Hned u vstupu se můžete těšit na zářícího amerického veterána.
Praha 10, Praha

Hotel Don Giovanni

Moderní hotel postavený v roce 1995 je pojmenovaný podle slavné Mozartovy opery Don Giovanni. Jjediný hotel řetězce Great Hotels of The World v České republice.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha