Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > 1 + 1 pohádka v Brodku u Přerova
Akce pro děti

1 + 1 pohádka v Brodku u Přerova

Členové dramatických kroužků z Oseku nad Bečvou a DRAK Brodek u Přerova zpříjemní dětem i rodičům nedělní odpoledne pohádkami Divné jméno a Čert a Káča.
V letošním roce budeme usilovat o přízeň diváků pohádkou Čert a Káča. Těšit se můžete opět na Štěpu, který vloni získal v okresním kole Dětské scény ocenění za roli Jeníčka. Letos se vám představí spolu s Janou a Honzou v roli čertů. Ale nemusíte se bát, jde spíše o čerty dobrotivé, kteří mají jediný cíl, a to zbavit se Káči, která obrátila peklo vzhůru nohama.

Adélka v roli Káči uchvátí svou energií nejen vás, ale také Frantu (alias Vojtu), který je pro ni ochoten jít i do pekla. A to i přes to, že o jeho přízeň usilují i ostatní děvčata (Lída, Lenka, Domča, Maruška a Eliška). A jak to vše dopadne? Přijďte se podívat.

Pokud se vám to zdá málo, přidáme předkrm v podobě představení Dramatického kroužku z Oseku nad Bečvou, který k nám přijede s pohádkou Divné jméno (podle předlohy Ilji Hurníka). Pojednává o mladém knížeti, který miloval nade vše hudbu. Dával jí přednost před ženěním, a tím přidělával svému otci nemalé starosti.

Provozovatel

Dramatický soubor J.K. Tyl Brodek u Přerova - Kino

ul. 9.května 368
751 03 Brodek u Přerova
Tel.:
+420 602 160 551
Email:
jitnavratilova@se...
WWW:
www.brodekuprerov...
GPS:
49,481673 17,339341
 
 

Vstupné

Poznámka:dobrovolné

 
 
 

Silvestrovský výstup na Stráž v Brodku u Přerova

Medvědářská společnost vás zve na silvestrovský výstup na nejvyšší brodeckou horu Stráž, který se uskuteční 31. prosince ve 13:00.
Brodek u Přerova, Olomoucký kraj

Vánoční výstava

Kouzelný čas Vánoc přiblíží betlémy různého stáří, materiálu, klasické i mechanické, perníkové chaloupky a zdobené perníčky.
Hrdibořice, Olomoucký kraj

Vánoční výstava

Kouzelný čas Vánoc přiblíží betlémy různého stáří, materiálu, klasické i mechanické, perníkové chaloupky a zdobené perníčky.
Hrdibořice, Olomoucký kraj

Vánoční výstava

Kouzelný čas Vánoc přiblíží betlémy různého stáří, materiálu, klasické i mechanické, perníkové chaloupky a zdobené perníčky.
Hrdibořice, Olomoucký kraj

Zvonkohra v Brodku u Přerova

Unikátní zvonkohra z roku 2000 v Brodku u Přerova je dílem světoznámé zvonařské dílny založené v Brodku u Přerova Josefem Dytrychem v roce 1949. Nachází se v parčíku u zdejšího kostela při silnici směrem na Přerov, na Masarykově náměstí.
Brodek u Přerova, Olomoucký kraj

Galerie železných soch v Citově

Galerie železných soch v Citově u silnice směrem na Troubky představuje soubor kovových plastik znázorňující známé filmové postavy, ale také například koronavirus. Autorem je místní kovář Roman Hrbáček.
Citov, Olomoucký kraj

Poutní kostel v Dubu nad Moravou

V Dubu nad Moravou, jen 10 km jižně od Olomouce, byl v polovině 18. století vybudován areál, jehož dominantou je poutní kostel Očišťování Panny Marie. Jde o nádherný vrcholně barokní chrám se dvěma 59 metrů vysokými věžemi.
Dub nad Moravou, Olomoucký kraj

Přírodní rezervace Království u Grygova

V Olomouckém okrese se nachází přírodní rezervace s pohádkovým názvem Království. V tomto chráněném lužním lese můžete pozorovat přírodě blízké ekosystémy s výskytem typických a vzácných druhů rostlin a živočichů. S příchodem jara lesem voní česnek medvědí.
Olomouc, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

U Labutě – pivnice a restaurace s novou dimenzí služeb

Grilovaná kolena, kuřecí křidélka, vepřová žebírka jsou zde běžnou součástí každého posezení. Děláme gastronomii tak, aby ji host mohl vnímat celou škálou pocitů, vjemů a aby uspokojila maximálně jeho potřeby.
Přerov, Olomoucký kraj

Přerovský pivovar Zubr

Moravský pivovar se zubří hlavou ve znaku vaří jedno z nejlepších piv v naší republice, o čemž svědčí množství ocenění z odborných i laických degustačních soutěží. Důvod je zřejmý – Zubr totiž k jeho přípravě používá opravdu kvalitní suroviny a zachovává tradiční výrobní postupy.
Přerov, Olomoucký kraj

Polévkárna Aniččin dvůr

Dobrá domácí kuchyně založená na tradičních recepturách a surovinách od místních dodavatelů a farmářů. Krom polévek, od dršťkové po pórkovou, je v nabídce také široká škála zabíjačkových specialit, jako je tlačenka, sádlo nebo škvarky.
Přerov, Olomoucký kraj

Hotel Jana

Hotel Jana Congress & Wellness v Přerově je situován uprostřed zeleně v blízkosti centra města. Hotel nabízí ubytování v 93 prostorných pokojích s kapacitou 202 lůžek vč. přistýlek.
Přerov, Olomoucký kraj