Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Dostihy chrtů a vyřazovací závod šlapadel
Společenské akce

Dostihy chrtů a vyřazovací závod šlapadel

Dostihy chrtů a vyřazovací závod šlapadel o 1000 Kč se konají 7. června.

Akce vhodná pro skupiny přátel, sportovce, rodiny s dětmi, i jednotlivce Dne 07.06.2014 (sobota) od 12.00 hod. v Greyhound Park Motol akce: Red Mills Cup Skvělý tip na skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty, i možnost zajezdit si na šlapadlech. Uvidíte dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety – přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit.

Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete – přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Restaurace v I. NP je v provozu každý den, nejen o dni dostihovém, je vybavena dětským koutkem. Veškeré naše terasy jsou kryté, i kdyby sprchlo – na vás pršet nebude a přesto můžete sedět venku ve skvělém prostředí, chrtům déšť nevadí. I kdyby bylo chladno – v zázemí restaurací je teplo.

Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla ve vyřazovacím závodu na outdoor dáze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec). Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla se mohou k závodu (k tatínkovi, mamince, bratrovi, sestřičce na velkých šlapadlech) přidat. Ještě před zahájením dostihového programu, t.j. od 12.00 do 13.00 hod. – volné jízdy – HAPPY FAMILY.

Dostihová specialita dne – chrtí školička (Azzárek jistě dostane jedničku) a snad vyjde i Puppy Racing – závod mladých chrtů – štěňátek greyhoundů. (Greyhoundi jsou štěňata do dvou let věku, začínají závodit v 18. měsících – Moet a Chandon, Thelma, Rose Louis – Růženka). 

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 606 724 386
Email:
info@greyhoundpar...
GPS:
50,067918 14,350107
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Kluziště na Vypichu – brusle u obory Hvězda

Veřejné kluziště na Vypichu před oboru Hvězda, v areálu dopravního hřiště Domu dětí a mládeže Praha 6. Bruslení pro veřejnost ve všední dny v čase 12:00-21:00 hod (v dopoledních hodinách vyhrazeno pro školy a školky)a o víkendu od 9:00 do 21:00. 
Praha 6, Praha

Obležení Mariupolu, poslední novináři v okupovaném městě – výstava Mstyslava Chernova a Evgenie Maloletky

Příběh dvou ukrajinských dokumentaristů, kteří do poslední chvíle zůstali v obléhaném Mariupolu, zasáhl celý svět. Chernov s Maloletkou z města, které před válkou mělo téměř půl milionu obyvatel, informovali pomocí fotografií o světě bez elektřiny, telefonického signálu, vody či dodávek jídla.
Praha 5, Praha

Andrej Bělocvětov – Tets Ohnari – Josef Seidel

Aktuální výstavy v Egon Schiele Art Centru.
Český Krumlov, Jihočeský kraj

Betlémy 2022 – Kostel Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře

Betlém s malými figurkami a zbořeništěm pod vysokou skálou s pěkně provedeným městem, je lidovou prací, pravděpodobně z Příbramska.
Praha 17, Praha

Aktivity v okolí

Trabant muzeum Praha Motol

V pražském Motole naleznete muzeum věnované nejznámějšímu výrobku východoněmeckého automobilového průmyslu – trabantu. Seznámíte se zde s kompletní historií tohoto vozu s dvouválcovým dvoutaktním motorem a s karosérií z duroplastu.
Praha 5, Praha

Elektické motokáry a závodní šlapadla Go-Kart v Greyhound Parku Motol

Sportovní areál Greyhound Park Motol slouží více druhům sportů a zábavy. Asfaltová závodní dráha má víceúčelové využití, například pro odrážedla, šlapadla, cyklistická kola, in-line brusle i elektrické motokáry. Přijďte si zajezdit v bezkonkurenčních elektrických motokárách!
Praha 5, Praha

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol je jedinou dostihovou dráhou v České republice, která splňuje mezinárodní standardy. Dráha je soukromá a závody zde provozuje Česká greyhound dostihová federace.
Praha 5, Praha

Minigolf u parku Cibulka

Přijďte si zahrát adventure minigolf do klidného prostředí u parku Cibulka. V rámci areálu je i příjemné posezení s občerstvením.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.
Praha 6, Praha

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha v Praze

S historií břevnovského kláštera je spjat také pivovar. Možná vznikl již záhy po založení kláštera, jako součást jeho hospodářského zázemí, jeho existenci ovšem jen nepřímo dokládá listina z poloviny 13. století.
Praha 6, Praha