Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Česká obec sokolská zve na Noc sokoloven
19. září 2018 11:00

Česká obec sokolská zve na Noc sokoloven

Česká obec sokolská již po čtvrté bude letos pořádat celorepublikovou akci Noc sokoloven. Vzhledem ke kladným ohlasům v minulých letech byla za nejvhodnější termín vybrána druhá polovina září – pátek 21. 9. 2018. Hlavní myšlenkou letošní akce je strávit v sokolovně večer či celou noc tak, že stávající sokolové si s sebou přivedou další kamarády.