Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Ubytování na farmě

Ubytování na farmě celá ČR

Toužíte po dovolené na venkově, kde byste byli blíž práci se zvířaty, mohli se projet na koni či poznali podstatu ekologického zemědělství? Ubytujte se na farmě, ekostatku nebo ranči a vychutnejte si tak požitek z prostého venkovského života.

Příroda, klid, relaxace, ubytování na farmě na samotě.... To všechno a mnohem najdete v naší nabídce

Ubytujte se na ekofarmě Babiny v Českém středohoří, která se zabývá chovem skotu, koní a sadovnictvím. Okolí farmy můžete poznat z koňského hřbetu, večer si odpočinete v dřevěné chatce. Nedaleko Švihova najdete Pension Country Relax na rodinné biofarmě se zaměřením na chov koní a dobytka. Mimo jiné zde ochutnáte hovězí přímo z býčků poražených na farmě. Osobité ubytování v srdci přírody poskytuje Farma Čapí hnízdo s širokou nabídkou volnočasových aktivit. K nevšedním zážitkům bude patřit ubytování na horské ekofarmě Lesní bouda nad Pecí pod Sněžkou, kde se chovají ovce a kozy pro výrobu sýra i zpracování vlny. Farma Blaník vás uchvátí nejen ubytování v romantickém prostředí, ale také venkovskými zážitky a kontaktem s domácími zvířaty.
Zobrazit celý popis
Bývalá Farma Bolka Polívky zahajuje od května provoz
1. květen 2014 11:30

Bývalá Farma Bolka Polívky zahajuje od května provoz

Olšany
Bývalá Farma Bolka Polívky v Olšanech na Vyškovsku opět ožívá. Nemovitost přejmenovanou na Penzion Olšany koupila Severočeská správa nemovitostí, jejímž většinovým společníkem je věřitel a hercův přítel Alexandr Seidl. Od prvního května 2014 zde zahajuje ostrý provoz restaurace, postupem času bude otevřen také hotel a o víkendech se budou konat kulturní akce.
Penzion Zikmundov v Chřibech

Penzion Zikmundov v Chřibech

Staré Hutě, Východní Morava
Bio farma Menšík v Beskydech

Bio farma Menšík v Beskydech

Kunčice pod Ondřejníkem, Severní Morava a Slezsko