Úvod > Aktuality > Zahrajte si minigolf

Zahrajte si minigolf

Vydáno 28. března 2013 Zážitky
Hledáte zábavnou aktivitu pro rodinné odpoledne? Inspirujte se našimi dnešními deseti tipy a vyrazte s rodinou na minigolf. Kdo dokáže dostat míček do jamky na nejmenší počet úderů? Nenechte se odradit záludnými překážkami a uspořádejte vlastní turnaj.
 
Minigolf Lokomotiva Olomouc

Minigolf Lokomotiva Olomouc

Je příjemné letní odpoledne, ale na koupaliště to zrovna není. Přemýšlíte, kam vzít rodinu? Zkuste minigolf. Zabaví děti i dospělé a navíc se u něj i protáhnete.

Minigolfové hřiště Němčičky

Minigolfové hřiště Němčičky

Přijďte si zahrát na nové minigolfové hřiště v Modrých Horách, které je otevřeno od července 2010. Nachází se vedle sportovního areálu a bobové drázy. Na 18 dráhách si můžete užít nevšední zábavy a skloubit ji s výtečným vínem, jelikož se hřiště nachází přímo ve středu vinařství.

Minigolf Milovice u Hořic

Minigolf Milovice u Hořic

Minigolf jak ho neznáte! Nachází se v areálu autokempu Milovice, kde je mimo jiné také bazén s chlorovanou vodou, restaurace, kuželna, paintballové hřiště a další zábava.

Minigolf Kopřivnice

Minigolf Kopřivnice

Minigolfové hřiště se skládá z osmnácti drah, u většiny se musí překonávat překážka. Každý hráč má jednu hůl a jeden či více míčů. Smyslem hry je dopravit míč do cílové jamky nejmenším možným počtem úderů. Každoročně hřiště slouží široké veřejnosti.

FunGolf Ostrava

FunGolf Ostrava

Unikátní zábavní park FunGolf. Pod jednou střechou najdete kromě minigolfu také obří dětské hřiště, příjemné posezení v kavárně a další lákadla pro váš volný čas.

Minigolf a petanque Bystřice pod Hostýnem

Minigolf a petanque Bystřice pod Hostýnem

Minigolf v Bystřici pod Hostýnem v lesoparku Zahájené u koupaliště. V příjemném prostředí areálu je možné si kromě minigolfu zahrát také petanque.

Adventure minigolf v kryté hale v Praze Kunraticích

Adventure minigolf v kryté hale v Praze Kunraticích

Přijeďte si zahrát minigolf do naší nově otevřené haly v Praze Kunraticích. Minigolf tak, jak jej neznáte. Žádné eternitové dráhy, které znáte z kempů a koupališť. U nás se hraje na umělé golfové trávě mezi palmami a květinami.

Crazygolf Eden Beroun

Crazygolf Eden Beroun

Crazygolf je spojení minigolfu a zábavného parku. Je zábavou pro malé i velké a je ideálním místem pro trávení rodinných výletů.

Adventure golf Stonava

Adventure golf Stonava

V parku v centru Stonavy se rozprostírá hřiště minigolfu. Je zde umístěno 18 drah, na kterých můžete vazkoušet svou šikovnost a přesnost v posílání míčku do jamky. Pokud vás přece jen tato hra příliš neláká, jistě si rádi zavzpomínáte na své dětství a na upravené dráze si zahrajete cvrnkací kuličky.

Adventure minigolf Hluboká nad Vltavou

Adventure minigolf Hluboká nad Vltavou

Ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou je otevřeno krásné venkovní minigolfové hřiště s 18 jamkami. Jedná se o první adventure minigolf v jižních Čechách a nachází se přímo pod hlubockým zámkem. Součástí Adventure minigolfu je ochlazovací zóna a koktejlový bar.